Технології
В Україні вироблятимуть цивільну версію броньовика «Новатор»
«Українська бронетехніка» анонсувала реліз цивільної версії броньовика “Новатор”. Про це повідомляє armyinform.com.ua.
Не просто, щоб катати дівчат
«Мова не йде про виробництво «паркетного» пікапа з «брутальною» зовнішністю, на якому можна порикувати біля входу в нічний бар або покатати дівчат після дискотеки, – прокоментував директор ТОВ «Українська бронетехніка» Олександр Кузьма. – Хоча ця машина на трасі і поводиться, як спортивний болід, її рідна стихія – бездоріжжя, ліси та гори, а призначення – подорожі та справжні пригоди».
Наприкінці 2020 року розпочнеться прийом замовлень на Novator-CV. Цивільна версія відповідатиме армійському побратимові у всьому, крім бронезахисту.
Читайте також: Нові бронеавтомобілі для ЗСУ пройшли успішні випробування
Технічні характеристики
Машина отримає восьмициліндровий турбодизель об’ємом 6,7 л та потужністю 300 к.с., який забезпечить крутний момент 895 N∙m. Максимальну швидкість у 180 км/год обмежить електроніка.
Novator-CV також упевнено долатиме підйоми з кутом до 60% і брід завглибшки до 0,7 метра, рухатиметься з боковим нахилом до 50%. До всього, він зможе перевозити у вантажному відсіку до 2 тонн.
Повнопривідне п’ятимісне авто комплектуватиметься 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач, пневматичною підвіскою зі змінним кліренсом, гідравлічними подвійними гальмами з системою ABS, потужною протиударною і вологозахищеною електричною лебідкою з довжиною троса 30 метрів.
Більше “плюсів”
Novator-CV у базовій версії отримає систему нічного водіння, підігрів всіх стекол і дзеркал, люк для виходу на дах, високошвидкісні автоматичні системи пожежогасіння салону й двигуна та підкачки шин, електричний інвертор на 220 вольт, роз’єми для зарядки мобільних телефонів і радіостанцій, а також клімат-контроль для комфортної експлуатації автомобіля в діапазоні температур від –40 до +50 С.
«Доходи від реалізації цивільної версії «Новатора» плануємо інвестувати в розробку і виробництво нових зразків озброєння та військової техніки для української армії», – зазначив Андрій Сенченко, глава наглядової ради ТОВ «Українська бронетехніка».
Технології
Де встановили світлофори
- Університетська: Василя Стуса, Літературна, Київська, Висока, Андрія Тищенка, Садова;
- Соборна: Івана Драча, Поезії, Садова, Матвія Донцова.
Коментарі