Економіка і бізнес
В Україні вироблятимуть чіпси і шоколадки з амаранту
Українська компанія Healthy Generation планує запустити у виробництво чіпси і шоколадки з амаранту, а також варіанти продукції фітнес-харчування коктейлі, суміші, каші. Про це повідомляє Agravery.com.
Як розповів засновник торгової марки Healthy Generation Андрій Сазоновський, на сьогодні компанія випускає дві лінійки макаронної продукції. Перша — це макарони пшеничні цільнозернові, виготовлені з твердих сортів пшениці з домішками гречаного або амарантового борошна. Друга — безглютенові макарони. Для їх виробництва використовуються рисове борошно, амарантове борошно, гречане борошно, овочевий сік із зелені, томатів, буряка.
Читайте також: Одеситка винайшла хліб для схуднення
Компанія також виробляє іншу продукцію — сухі сніданки нового покоління AIR Yummy, які виготовляються з повітряного амаранту, шоколаду, горіхів та сухофруктів.
Крім того, у асортименті є шліфована амарантова крупа HomeSuperFood. В продукції відсутні цукор, глюкозний сироп, фруктоза, пальмові олії, модифіковані добавки, рафіноване борошно, та інші компоненти, які здатні зашкодити здоров’ю.
Що варто знати про амарант?
Рослина амарант за оцінками продовольчої комісії при Організації Об’єднаних Націй визнана найперспективнішою культурою XXI ст. за її цілющі та харчові властивості. Амарант все ширше застосовується у харчуванні, медицині та косметології. У ньому міститься велика кількість вітамінів, амінокислот, корисних мінералів і мікроелементів.
За користю для організму амарант порівнюють із материнським молоком. Він підвищує імунітет, відновлює клітини і протидіє онкозахворюванням, омолоджує організм, сприяє загоєнню ран та припиненню запальних процесів, очищає судини, покращує жіноче здоров’я, лікує проблеми шлунково-кишкового тракту та нервову систему. У косметології олію амаранту застосовують для схуднення, при захворюваннях шкіри та для відновлення волосся. Рослину широко використовують і в сільському господарстві. Із неї виготовляють поживний корм для тварин, який сприяє на 30% збільшенню приросту порівняно з використанням інших кормів.
Амарант широко застосовують у харчуванні та лікуванні народи Америки, Африки, Єгипту, Близького Сходу, Індії та Китаю.
Економіка і бізнес
Київ — лідер за кількістю видавців
Діяльність у сфері видавництва
Коментарі
Економіка і бізнес
Гроші для розвитку та відновлення Чорнобильської зони відчуження нададуть країни-вкладники Рахунку міжнародного співробітництва для Чорнобиля.
Про це повідомила міністерка захисту довкілля та природних ресурсів України Світлана Гринчук.
На що підуть кошти
Як вказує очільниця міністерства, гроші спрямують на:
- демонтаж нестабільних конструкцій об’єкта «Укриття»;
- відновлення зруйнованого та пошкодженого під час російської окупації обладнання;
- системні проєкти ядерної та радіаційної безпеки на ЧАЕС тощо.
Хто надасть гроші
Канада передасть п’ять мільйонів євро із фонду, який нещодавно закрила в росії. Єврокомісія додасть 1,7 мільйона євро до 5 мільйонів, які організація надала раніше. Також гроші виділить і Бельгія.
Читайте також: Юні українці здобули 16 нагород на міжнародній виставці винаходів
Відновлення Чорнобильської зони відчуження
Рахунок міжнародного співробітництва для Чорнобиля створив Європейський банк реконструкції та розвитку у листопаді 2020 року на прохання уряду України. Його започаткували як багатосторонній фонд для відновлення та розвитку Чорнобиля. За словами Світлани Гринчук, Україна вже отримала понад 26 мільйонів євро від 18 країн-вкладників рахунку.
Нагадаємо, що США надає 988 мільйонів доларів військової допомоги для України.
Фото обкладинки: Pixabay
Коментарі
Економіка і бізнес
Що відомо про проєкт
Діяльність індустріального парку
- харчові продукти;
- папір та паперові вироби;
- неметалеву мінеральну продукцію;
- готові металеві вироби, крім машин та устатковання;
- вироби з деревини та корка, крім меблів;
- автотранспортні засоби, причепи, напівпричепи тощо.
Коментарі