Суспільство
В Україні створили Державну службу у справах дітей
Кабмін ухвалив постанову про створення Державної служби у справах дітей.
Про це повідомили у Мінсоцполітики України.
Ця Служба як центральний орган виконавчої влади реалізовуватиме державну політику у сфері захисту прав дітей, соціальної підтримки сімей з дітьми, розвитку сімейних форм виховання та усиновлення.
Зазначається, що сьогодні в Україні понад 7,5 млн дітей, які страждають від впливу російської агресії. При цьому більш як 65 тис. дітей в Україні є сиротами чи позбавлені батьківського піклування.
Завдяки Службі фахівці понад 1,4 тис. територіальних громад в Україні зможуть отримувати методичну допомогу щодо налагодження дієвої системи захисту дітей в громаді.
Крім того, Служба буде взаємодіяти з дипломатичними установами України за кордоном, щоб забезпечити дотримання прав дітей та їх повернення в Україну.
Читайте також: Мультики про Пташку з Азовсталі, острів Зміїний і не тільки. Як дитячий канал «Хмаринка» популяризує мультики українською
Нагадаємо, в Україні стартувала кампанія психологічної підтримки дітей в укриттях.
Також ми повідомляли, що Україна повернула ще двох дітей з тимчасово окупованих територій.
Фото: Мінсоцполітики України.
Суспільство
Чому це важливо
- ескалатор розберуть до деталей;
- замінять зношені частини;
- проведуть ретельну діагностику.
Що це означає для пасажирів
Коментарі
Суспільство
Розклад рейсів
- З Рахова:
Відправлення з 26 грудня до 7 січня — раз на чотири дні, а з 8 січня — через день.
Час відправлення — о 9:55 (у складі поїзда «Рахів – Суми»), прибуття до Чернігова — о 7:20 (у складі поїзда «Івано-Франківськ – Чернігів»); - з Чернігова:
Відправлення з 27 грудня до 8 січня — раз на чотири дні, а з 9 січня — через день.
Час відправлення — о 21:14 (у складі поїзда «Чернігів – Івано-Франківськ»), прибуття до Рахова — о 18:10 (у складі поїзда «Суми – Рахів»).
Як придбати квитки
Коментарі
Суспільство
Читайте також: Стінг заспівав «Shape of My Heart» у дуеті з українським військовим (ВІДЕО)
На заході популяризували давні традиції, а також підтримували захисників та захисниць України, що перебувають у російському полоні.
«У полоні немає свят, але ми маємо об’єднуватись і бути голосами українських військовополонених. Саме цю ідею сповідувала хода, надихаючи кожного долучитися до боротьби за свободу і правду»‚ — написали в посольстві.
Коментарі