Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

В Україні розробили спортивну програму для людей літнього віку

Опубліковано

В Україні розробили спеціальну спортивну програму для людей літнього віку.

Про це пише Nachasi.com.

Зазначається, що програму створив благодійний фонд «Життєлюб» спільно з мобільним застосунком BetterMe.

Тренування створила команда сертифікованих тренерів та реабілітологів. Є різноманітні спортивні програми, які варіюються залежно від складності, інтенсивності, кількості учасників та наявності спортивного інвентарю.

Як зазначила CEO та співзасновниця BetterMe Вікторія Рєпа, ідея виникла тоді, коли під час карантину більшість людей проводили весь свій час на самоізоляції. Тоді було багато програм тренувань для молодого покоління, а для людей літнього віку не було ніякого матеріалу.

Читайте також: Українські застосунки: 8 додатків від українських розробників

«Торік ми зіткнулись із безпрецедентним випадком всесвітнього карантину, з обмеженням звичної фізичної активності й тиском на ментальне здоров’я. В онлайні з’явився великий вибір тренувань для аудиторії 18-35 років, відвідувачів спортзалів у минулому. Водночас бракувало рішень для людей старшого віку, яким фізична активність під час пандемії важлива для підтримки імунітету. Команда BetterMe надала health & fitness рішення для всіх вікових груп, зокрема для людей поважного віку», – сказала CEO та співзасновниця BetterMe Вікторія Рєпа.

Наразі застосунок BetterMe: Home Workout & Die має понад 1500 видів тренувань вдома, у спортивному залі, на відкритому повітрі та інших місцях.

Найближчим часом розробники додадуть спеціалізовану програму тренувань для людей, які мали травму спини чи колін. Крім того, у майбутньому з’явиться курс медитації й релаксувати можна буде навіть у себе вдома.

Читайте також: Які послуги з’являться в «Дії» 2021 року?

Нагадаємо, в Україні створили платформу для звернень до держорганів.

Як ми повідомляли раніше, в Україні запустять національну цифрову валюту.

Усі фото: nachasi.com.

Суспільство

Як виглядає головна сцена Євробачення 2024: у мережі з’явилися фото

Опубліковано

Шведський телерадіоканал SVT, організатор “Євробачення-2024”, представив сцену у Malmö Arena, де цьогорічний конкурс відбудеться. Цю сцену розробляли протягом майже шести місяців.

Фотографії сцени були опубліковані на сайті “Євробачення” 25 квітня.

Сцена у формі хреста розташована прямо посередині залу для глядачів. Навколо неї розміщено 2 168 освітлювальних приладів, які програмували протягом чотирьох тижнів. Крім того, п’ять світлодіодних кубів підвішено до стелі.

показали сцену для євробачення

Читайте також: 7 книжок від українських військових та журналістів, які побували на передовій: про війну, любов та сімʼю

Світлодіоди є ключовим компонентом створення сцени. Також на сцені та над нею встановлено близько 1 000 квадратних метрів світлодіодних екранів, включаючи підлогове освітлення площею 186 квадратних метрів та екран на задньому плані розміром 340 квадратних метрів.

показали сцену для євробачення

Всього до стелі Malmö Arena підвішено 204 тонни технічного обладнання, яке можна переміщати за допомогою 196 підіймачів із різною швидкістю.

Все про “Євробачення-2024”: що чекає на глядачів

У цьому році 68-й пісенний конкурс “Євробачення” відбудеться у шведському місті Мальме. Перші два півфінали заплановані на 7 та 9 травня, а грандіозний фінал відбудеться 11 травня.

Організатори зробили кілька змін у правилах конкурсу. Наприклад, збільшений час для глядацького голосування у фіналі: воно розпочнеться перед виступом першого учасника. Детальніше про всі нововведення можна дізнатися з офіційного оголошення.

Україну представлятимуть alyona alyona & Jerry Heil з піснею “Teresa & Maria”. Вони виступлять у першому півфіналі під номером 5. Наразі їхній трек є одним з найбільш популярних серед композицій цьогорічних учасників “Євробачення”: він зібрав 4,7 мільйона переглядів на офіційному YouTube-каналі конкурсу.

Нагадаємо, відомий український поет написав книжку для малят у «співавторстві» з трирічною донькою.

Фото: Євробачення 2024

Читати далі

Суспільство

Стало відомо, кому продовжать виплати допомоги від ООН

Опубліковано

Організація Об’єднаних Націй активно надає допомогу Україні з початку повномасштабного вторгнення, зокрема, забезпечує підтримку пенсіонерів. Виплати від ООН для пенсіонерів продовжені, якщо вони відповідають певним критеріям, особливо важливим є місце проживання особи.

Про це повідомляє Пенсійний фонд України.

Допомогу можуть отримати мешканці регіонів, що визнані зонами активних або можливих бойових дій, до яких належать:

  • Дніпропетровська область;
  • Донецька область;
  • Запорізька область;
  • Луганська область;
  • Миколаївська область;
  • Сумська область;
  • Харківська область;
  • Херсонська область;
  • Чернігівська область.

Читайте також: В Україні можна вакцинуватися на залізничних вокзалах: перелік міст

Для отримання допомоги від ООН особа повинна відповідати таким умовам:

  • щомісячна пенсія не перевищує 3 250 гривень;
  • особа не отримувала жодної допомоги для внутрішньо переміщених осіб або виплати від міжнародних організацій з 1 березня 2023 року.

Розмір доплати визначається індивідуально і складає різницю між 3 250 гривень та сумою пенсії. Наприклад, якщо пенсіонер отримує 3 000 гривень на місяць, його доплата складе 250 гривень. При цьому, величина додаткової виплати від ООН не може бути меншою за 100 гривень.

Нагадаємо, Сенат США схвалив пакет допомоги для України у розмірі 61 млрд дол.

Фото: Хвиля

Читати далі

Суспільство

“Дитяча залізниця” розпочинає новий сезон: у яких містах буде відкриття

Опубліковано

Українська дитяча залізниця готується до відкриття нового сезону у містах країни. Це особливе місце, де діти та їх батьки можуть насолодитися поїздкою вузькоколійкою, дізнатися більше про світ залізниці та спостерігати за роботою юних залізничників.

Про це повідомляє УЗ.

Дитяча залізниця – це не лише розважальна атракція, а й важливий аспект соціальної діяльності Укрзалізниці. Тут молоді залізничники навчаються професійним навичкам машиністів, колійників, провідників та чергових.

Перед початком нового сезону учні пройшли теоретичну підготовку, а працівники залізниці провели ремонти, щоб забезпечити безпеку пасажирів. Понад 2,5 тисячі юних спеціалістів готові розпочати роботу.

Читайте також: Глиняні стіни та сучасна техніка. У Мринській громаді волонтери та місцеві відновили сторічну школу-мазанку

Сезон почнеться у Києві, Львові, Рівному та Дніпрі.

Графік руху потягів

  • Київ: урочисте відкриття сезону — 27 квітня. Рух поїздів у травні, вересні та жовтні в суботу та неділю з 10:00 до 19:00. У червні-серпні — по четвергах та п’ятницях з 11:00 до 17:00, у вихідні дні з 10:00 до 19:00.
  • Дніпро: відкриття сезону — 4 травня. У травні, вересні та жовтні поїзди відправляються у вихідні дні з 10:00 до 18:00. Літній графік: щоп’ятниці з 12:00 до 18:00, у вихідні з 10:00 до 18:00.
  • Львів та Рівне: відкриття сезону 11 травня. У Львові рух поїздів по п’ятницях, суботах та неділях. На вихідних з 11:00 до 13:45 та з 15:00 до 17:45, по п’ятницях з 12:00 до 16:45. У Рівному: по п’ятницях з 11:00 до 16:30, щовихідних з 10:00 до 17:30, у травні, вересні та жовтні — лише по суботах та неділях.

Нагадаємо, у Чернівцях студенти проведуть благодійний ярмарок.

Фото: УЗ

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство2 тижні тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство3 тижні тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство3 тижні тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

Суспільство3 тижні тому

Виготовляє «гівняні» прикраси з пташиного посліду. Це історія арт-активістки, яка живе з голубом  

Свого першого голуба Валеру вона побачила в закинутій квартирі майже бездиханним пташеням і врятувала. А...

РЕКЛАМА: