Економіка і бізнес
В Україні презентували платформу NAZOVNI, що допоможе виробникам експортувати товари
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба представив цифрову платформу NAZOVNI, що допоможе збільшити український експорт та інвестиції.
Про це повідомили у пресслужбі МЗС.
Платформу презентували під час конференції послів «Дипломатія 30. Стратегія сильної держави» в Гуті 21 грудня. Вона доступна за посиланням.
Зазначається, що українські дипломати протягом 2021 року допомогли більше ніж 200 компаніям почати продавати свою продукцію за кордон.
Читайте також: Замість шрамів – круте тату. Як київська тату-майстриня допомагає жертвам насилля забути про болюче минуле
«За цей рік дипломати допомогли понад 200-м українським компаніям розпочати експорт чи роботу за кордоном. 81 група українських товарів з’явилася в 21 країні світу. Сьогодні ми виводимо підтримку експортерів на новий рівень із новим цифровим продуктом Nazovni», – цитує його виступ пресслужба міністерства.
За словами Кулеби, нова платформа допоможе виробникам отримувати підтримку дипломатів, щоб почати експортувати.
«Це новий рівень взаємодії держави та бізнесу. Українські компанії зможуть всього у декілька кліків отримати послуги МЗС та 131 дипломатичної установи України для просування товарів і послуг за кордоном», – сказав міністр.
За його очікуваннями, платформа також дозволить бачити конкретний внесок дипломатичних установ у просування українського експорту.
«Спроби окремих креативних посольств говорити, що в нас зріс товарообіг із країною Х і це завдяки нам – тому що насправді це необов’язково, на жаль, відбувається завдяки посольствам – вони всі залишаються в минулому», – зазначив він.
Читайте також: Подарунки, які допомагають. Топ ідей від українського соціального бізнесу
Як пояснив очільник МЗС, платформа пропонувати бізнесу особистого менеджера з числа співробітників посольства в потенційній країні експорту, який допоможе обрати відповідну модель роботи з урахуванням місцевої специфіки та розробить спільний план дій.
«Що нам потрібно від бізнесу? Можливість виробляти товар, продукт, бажання його експортувати і готовність змінюватися під потреби експорту. На жаль, такого масового явища, як український експортер, ще не існує. Нам потрібно створити клас українського експортера, і система Nazovni дозволить нам це зробити», – вважає Кулеба.
Цифрова платформа наразі працює в тестовому режимі. Як повідомляють у Міністерстві, портал буде вдосконалюватися на основі відгуків.
Нагадаємо, українські кондитери експортуватимуть продукцію в Саудівську Аравію.
Фото: mfa.gov.ua.
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Енергетичний сектор і держава
Про «Теплоенергетичний кластер України»
Коментарі
Економіка і бізнес
Що змінилося?
- автоматичні двері;
- ліфт для зручності пересування;
- місця для людей на кріслах колісних;
- тактильна плитка;
- таблички шрифтом Брайля;
- безбар’єрні вбиральні.
Нові можливості для відвідувачів
- 11 терміналів самообслуговування;
- касу;
- експрес-вікно.
Коментарі