Технології
В Україні презентували передову технологію «рою дронів»: як це працює
Як працює «рій дронів»
- Система на базі штучного інтелекту об’єднує кілька десятків дронів в автономну мережу.
- Керувати «роєм» може один оператор, котрий обирає ціль і дає дозвіл на її ураження.
- Кожен дрон в мережі здатний планувати власні дії та передбачати поведінку інших учасників «рою», що забезпечує ефективну координацію.
У чому унікальність технології
- Автономне управління дозволяє одночасно залучати багато дронів, значно підвищуючи результативність операцій.
- Система підтримує оптичні системи захоплення цілей, навігаційні програми та розроблена для масштабованості.
Що далі
Технології
Сюжет гри
- 2054 рік. Харків розвивається, і знакові місця, зокрема ринок Барабашова, відновлюються.
- Головний герой — Ярослав Вареник, студент, якому батьки придбали квартиру на Павловому полі. Щоб облаштувати її, він змушений їздити на ринок, де потрібно знайти необхідні товари та вміло торгуватися.
Особливості гри
Коментарі
Технології
Роботи зі встановлення систем виконують на лівому березі Києва у межах Концепції розвитку та технічної модернізації системи централізованого оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій.
Про це повідомили в КМДА.
Процес розміщення гучномовців
Під час проєктування фахівці проводили дослідження в кожному районі столиці, щоб визначити точки в щільній забудові, де сигнали найкраще чутимуть усі жителі мікрорайону. Після цього створили мапу розташування цих гучномовців і спецобладнання.
Для оптимального розміщення гучномовців створили тривимірну модель міста з урахуванням висотності будівель та рельєфу місцевості. І порахували розповсюдження сигналів сповіщення в масштабі всього міста за допомогою німецького спеціалізованого програмного забезпечення.
Читайте також: «Чи хтось мовчить про Сумщину?»: як перевіряти емоційні наративи (ВІДЕО)
Особливості нової системи
«Нова система зможе працювати близько тижня без електропостачання — на своєму резервному обладнанні. І навіть в умовах відключення всіх операторів зв’язку ця система діятиме, адже керуватиметься автономно. Нова територіальна автоматизована система оповіщення (ТАСЦО), окрім сигналу «Увага всім», дозволяє виконати адресне (індивідуальне на кожен гучномовець) сповіщення населення залежно від типу надзвичайної ситуації, її масштабу та прогнозу розвитку», — розповів мер Києва Віталій Кличко.
Нагадаємо, що в Києві проведуть безоплатні екскурсії до Гелловіну, одна з яких для людей із порушеннями слуху.
Фото: КМДА
Коментарі