Суспільство
В Україні оголосили конкурс мистецьких проєктів із бюджетом понад 200 тис. гривень
В Україні оголосили конкурс мистецьких проєктів. Як повідомляє Гурт, проєкти можуть висвітлювати діяльність державних службовців та надавачів державних послуг, які у своїй роботі не обмежуються лише прямими посадовими обов’язками, а роблять навіть більше: поліцейських, які наполягають на прозорості та верховенстві права; медичних працівників, які протистоять корупції; чиновників, які дбають про найефективніше використання ресурсів; працівників міських служб, які впроваджують якісне обслуговування мешканців міста.
“У рамках проекту «Культура законності», що впроваджується Центром культурного менеджменту за фінансування Посольства Королівства Нідерландів, оголошуються конкурси, що висвітлюють суспільну цінність верховенства права, доброчесності, антикорупційної поведінки, культури законності. Увага до цих явищ за умов пандемії коронавірусної інфекції вітається особливо”, – йдеться у повідомленні.
Заявки приймаються на постійній основі до 30 червня 2021 року, або до вичерпання грантового фонду Програми.
Читайте також: В Україні запрацювала національна карта благодійності у відповідь на COVID-19
Конкурс мистецьких проєктів
Має відбутися щонайменше один публічний захід з представленням мистецького продукту, створеного в рамках проекту. За умов карантину заходи можуть відбуватися онлайн з використанням інтернет-платформ для відеоконференцій (Zoom, WebEx, інші).
Буде підтримано щонайменше 7 проектів з максимальним бюджетом до 30 000 гривень. Загальний бюджет конкурсу — 210 000 гривень.
Проекти можуть включати:
- виготовлення відеороликів, фільмів, відеоігор, серії постерів, банерів;
- організації (онлайн чи офлайн) фотовиставок, вистав, флешмобів;
- здійснення мистецьких досліджень та публічне представлення їх результатів;
- розпрацювання анімованих освітніх програм для початкової школи;
- Будь-які інші мистецькі проекти на тему верховенства права, доброчесності, антикорупційної поведінки, культури законності .
Проектні заявки (опис проекту та бюджет проекту) приймаються від юридичних осіб усіх форм власності (включно з ФОП) на адресу ccm@kultura.org.ua. Конкурс діє постійно до вичерпання грантового фонду.
Реалізація проектів має завершитися не пізніше 31 травня 2021 року.
Програма національних обмінів
Підтримуються міжрегіональні візити/ініціативи, онлайн-зустрічі та конференції, що сприяють формуванню культури законності та доброчесності як важливої складової вільного від корупції суспільства.
До участі в конкурсі запрошуються юридичні особи усіх форм власності (включно з ФОП).
Візити, чи зустрічі онлайн, повинні відбуватись не раніше ніж за 3 тижні, і не пізніше ніж за 2 місяці від дати подання заявок.
Кожен пропонований проект повинен передбачати проведення принаймні одного публічного/відкритого заходу, в якому візьмуть участь щонайменше 20 осіб. Якщо це онлайн-проекти, то таких зустрічей має бути не менше п’яти. Публічні заходи, чи зустрічі онлайн, мають бути належним чином підготовлені та анонсовані.
В рамках Програми буде підтримано щонайменше 20 проектів з максимальним бюджетом до 15 000 гривень. Загальний бюджет Програми — 300 000 гривень.
Приклади можливої діяльності, на яку надається підтримка:
- культурні заходи;
- круглі столи, дискусії;
- презентації, семінари, тренінги, лекції, інклюзивні громадські заходи;
- написання серії
- міжрегіональні журналістські програми та публікації, серії інтерв’ю, репортажів, колонок або інших журналістських матеріалів (зокрема, про осіб, гідних відзнаки “Доброчесність України”;
- будь-яка інша діяльність, яка відповідає цілям Програми та проекту «Культура законності» .
Впродовж двох тижнів після реалізації проекту учасники зобов’язані подати фінансовий звіт, а також опублікувати звітну публікацію (не менше 300 слів та 3 фотографій) в соціальній мережі.
Проект «Культура законності», реалізується за кошти Посольства Королівства Нідерландів.
Детальніше про умови – читайте тут.
Суспільство
Читайте також: Стінг заспівав «Shape of My Heart» у дуеті з українським військовим (ВІДЕО)
На заході популяризували давні традиції, а також підтримували захисників та захисниць України, що перебувають у російському полоні.
«У полоні немає свят, але ми маємо об’єднуватись і бути голосами українських військовополонених. Саме цю ідею сповідувала хода, надихаючи кожного долучитися до боротьби за свободу і правду»‚ — написали в посольстві.
Коментарі
Суспільство
Які права додали в гайд
- право на власний простір;
- право на помилки;
- право на емоції;
- право на фізичну недоторканність тощо.
Навчання за гайдом
- захисту прав;
- самовираженню;
- взаєморозумінню між підлітками та дорослими.
Коментарі
Суспільство
Новий міст сполучає навколишні села, а також Миколаївську та Херсонську області. Об’єкт відновили завдяки фандрейзинговій платформі UNITED24, АВТ «Баварія» та Державній спеціальній службі транспорту.
Про це повідомили в Миколаївській ОВА.
«Для людей дуже важливе це сполучення між населеними пунктами, яке було зруйновано під час вторгнення. У січні 2023 року на цьому місці ми відкривали тимчасовий дерев’яний міст. Також у Снігурівській громаді через підрив росіянами Каховської ГЕС усі мости були підтоплені», — сказав голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.
Міст почали будувати у серпні 2024 року, а в експлуатацію ввели 19 грудня. Його довжина складає 54 метри, а ширина проїзної частини — вісім.
Читайте також: На Київщині відбудували міст через річку Ірпінь (ФОТО)
Окрім спонсорської підтримки у фінансуванні, з обласного бюджету спрямували 10,7 мільйона гривень. З цієї суми за три мільйони придбали будівельні матеріали, а за 7,7 мільйона облаштували покриття мосту й підходів до нього.
Нагадаємо, що в Ірпені відбудували ТРЦ, який зруйнували окупанти.
Фото: фейсбук-сторінка Миколаївської ОВА
Коментарі