Суспільство
В Україні оголосили конкурс грантів на зміцнення громадської безпеки
Ресурсний центр ГУРТ за фінансування Програми ООН із відновлення та розбудови миру запрошує зацікавлені організації до участі в конкурсі грантів «Зміцнення громадської безпеки у вибраних громадах Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької та Луганської областей». Дедлайн для подання проєктних пропозицій – 3 червня 2020 р.
Очікується, що отримані проєктні пропозиції будуть профінансовані у розмірі від 162 000 до 405 000 гривень для проєктів, що не включають інвестиції в розвиток інфраструктури, та у розмірі від 162 000 до 540 000 гривень для проєктів, що включають інвестиції в розвиток інфраструктури. Проєктні пропозиції організацій із досвідом втілення одного донорського проєкту можуть бути профінансовані у розмірі від 162 000 до 216 000 гривень.
Читайте також: В Україні оголосили конкурс проєктів «Правозахисні активності»
Конкурс грантів «Зміцнення громадської безпеки у цільових громадах Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької та Луганської областей» адмініструється Ресурсним центром ГУРТ за фінансування Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Фінансування в межах конкурсу грантів буде надано за підтримки Європейського Союзу, урядів Данії, Швеції, Швейцарії та Нідерландів.
Детальніше про умови участі – тут.
Головне фото: prostir.ua
Суспільство
Читайте також: Стінг заспівав «Shape of My Heart» у дуеті з українським військовим (ВІДЕО)
На заході популяризували давні традиції, а також підтримували захисників та захисниць України, що перебувають у російському полоні.
«У полоні немає свят, але ми маємо об’єднуватись і бути голосами українських військовополонених. Саме цю ідею сповідувала хода, надихаючи кожного долучитися до боротьби за свободу і правду»‚ — написали в посольстві.
Коментарі
Суспільство
Які права додали в гайд
- право на власний простір;
- право на помилки;
- право на емоції;
- право на фізичну недоторканність тощо.
Навчання за гайдом
- захисту прав;
- самовираженню;
- взаєморозумінню між підлітками та дорослими.
Коментарі
Суспільство
Новий міст сполучає навколишні села, а також Миколаївську та Херсонську області. Об’єкт відновили завдяки фандрейзинговій платформі UNITED24, АВТ «Баварія» та Державній спеціальній службі транспорту.
Про це повідомили в Миколаївській ОВА.
«Для людей дуже важливе це сполучення між населеними пунктами, яке було зруйновано під час вторгнення. У січні 2023 року на цьому місці ми відкривали тимчасовий дерев’яний міст. Також у Снігурівській громаді через підрив росіянами Каховської ГЕС усі мости були підтоплені», — сказав голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.
Міст почали будувати у серпні 2024 року, а в експлуатацію ввели 19 грудня. Його довжина складає 54 метри, а ширина проїзної частини — вісім.
Читайте також: На Київщині відбудували міст через річку Ірпінь (ФОТО)
Окрім спонсорської підтримки у фінансуванні, з обласного бюджету спрямували 10,7 мільйона гривень. З цієї суми за три мільйони придбали будівельні матеріали, а за 7,7 мільйона облаштували покриття мосту й підходів до нього.
Нагадаємо, що в Ірпені відбудували ТРЦ, який зруйнували окупанти.
Фото: фейсбук-сторінка Миколаївської ОВА
Коментарі