Суспільство
В Україні можуть впровадити “open space” простір у судах
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми щодо проєктування судів. Відтак планується вивчити доцільність проєктування в цих установах публічного простору (холів, вестибюлів, вхідної групи тощо) у форматі «open space». Про це повідомляють на сайті Мінрегіону.
«Сьогодні на формат відкритого простору без стін та перегородок, так званий «open space», переходять більшість державних та інших адміністративних установ. І це правильно, адже так вони стають відкритішими і прозорішими у своїй діяльності для людей. Публічний простір судів теж може таким бути. Наразі ми плануємо вивчити міжнародний досвід, де і як це вже працює у світі», — зазначив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України.
Він також підкреслив необхідність впровадження в будівлях та приміщеннях судів обов’язкового безбар’єрного доступу для всіх груп маломобільного населення, у тому числі, людей з інвалідністю, а також створення належних умов для відвідувачів з маленькими дітьми — передбачення спеціальних дитячих кімнат або ігрових зон.
Читайте також: Дитячі майданчики в Україні будуватимуть на дахах
Нагадуємо, державні будівельні норми (ДБН) – це обов’язкові до виконання нормативні акти, які використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів відповідно до їх призначення.
Суспільство
Про що фільм?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі