Суспільство
Ужгород визначився із туристичним логотипом: який він
В Ужгороді завершились публічні консультації щодо обрання найкращого туристичного логотипа міста. Про це повідомляє пресслужба Ужгородської міської ради, передає Укрінформ.
“В Ужгороді скористалися інструментом публічних консультацій: 17 березня оголосили про старт публічної консультації та запросили ужгородців обрати концепцію туристичного логотипу міста. Консультація тривала до 30 березня включно і за цей час до обговорення долучилося 1218 ужгородців. Кожен мав можливість висловити свою думку, надсилаючи СМС з номером відповіді або використовуючи систему “Ваша думка”, – йдеться в повідомленні.
Як голосували?
Уподобання містян розподілилися в такий спосіб: за варіант №1 віддали 60 голосів (4,9%); варіант №2 – 376 голосів (30,9%); варіант №3 – 631 голос (51,8%); варіант №4 – 55 голосів (4,5%); варіант №5 – 96 голосів (7,9%).
Читайте також: Світовий Конґрес Українців створює новий логотип
Навіщо це потрібно?
У міськраді зазначили, що результати публічної консультації стануть основою для обрання концепції туристичного логотипу Ужгорода.
Місцева влада переконана, що створення неповторного образу міста, переданого через логотип, допоможе зацікавити туристів, підвищити впізнаваність та продемонструвати унікальність території. У міськраді підкреслили, що для одних Ужгород – це місто, де найгарніше квітнуть сакури, для інших – де багато мініскульптур, а для декого – місто, де роблять найкращу каву в країні.
Зазначимо, конкурс із розроблення концепцій туристичного логотипу та гасла міста Ужгорода провели незадовго до початку консультації. Із 12 надісланих пропозицій конкурсна комісія міської ради відібрала 5 фіналістів. Саме їхні пропозиції логотипів були винесені на загальне обговорення.
Суспільство
Як відбувалася рятувальна операція
Чому це важливо
Коментарі
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі