Економіка і бізнес
Ужгород планує купити 10 нових великих автобусів
Ужгород планує купити 10 нових “Електронів” для міських маршрутів. Про це повідомили у міській раді.
Не менше 100 пасажирів
Зазначається, що депутати надали дозвіл на закупівлю рухомого складу комунальному підприємству «Ужгородський муніципальний транспорт». Предмет лізингу – 10 міських автобусів із низьким рівнем підлоги, пасажиромісткістю не меншою ніж 100 осіб.
Читайте також: У Маріуполі запускають перший в Україні автобусний лоукост
“Комунальне підприємство має укласти договір фінансового лізингу з «Укргазбанком», який відібрано за результатами конкурсу про відбір банківської установи для укладання договору фінансового лізингу, на умовах і в порядку, встановлених виконкомом”, – йдеться у повідомленні.
Вартість предмету лізингу – не більше 52 млн грн. Але які саме маршрути ці автобуси обслуговуватимуть, буде відомо згодом.
Що відомо про завод “Електрон”?
Завод заснований в 1955 році як “Завод вимірювальних приладів”. В 1957 році на базі “Заводу вимірювальних приладів” був створений “Львівський телевізійний завод”. Завод випускав телевізори “Львів”, “Рекорд”,”Львів-2”, “Верховина”, «Вогник», “Електрон” та ін.
У середині 1990-х років економічне становище “Електрону” різко погіршилось в умовах проникнення на внутрішній ринок країни телевізійної техніки іноземного виробництва, через припинення діяльності підприємств-постачальників комплектуючих та фінансово-економічну кризу в державі. Керівництво змушене було вдатися до призупинення випуску телеприймачів та докорінної реструктуризації, модернізації та технічного переоснащення підприємств — частина виробництв була ліквідована, а на інших здійснено диверсифікацію виробництва та налагоджено випуск нових видів продукції.
Сучасний «Електрон» активно розвивається як машинобудівна корпорація. Основними напрямками діяльності корпорації є:
- Виробництво електротранспорту та міських пасажирських автобусів
- Виробництво спеціальних автомобілів
- Кліматичні системи для автотранспорту
- Матеріали для електроніки
- Полімерна індустрія
- Виробництво електродвигунів малої потужності
- Побутова техніка.
Економіка і бізнес
Які потяги стали флагманськими
- №15/16 Харків – Ясіня. Поїзд назвали на честь видатного театрального діяча Леся Курбаса. Театр митця «Березіль» став культурною візитівкою Харкова;
- №17/18 Харків – Ужгород. На честь 300-річчя від дня народження українського філософа Григорія Сковороди у 2022 році потяг отримав назву «Сковорода».
- №79/80 Дніпро – Львів. Потяг «Січеслав» назвали на честь історичної варіації перейменування міста Дніпро у 1918 році.
- №91/92 Київ – Львів. Поїзд має назву «Леополіс», він повністю складається з нових вагонів, які збудували під час війни.
- №105/106 Київ – Одеса. «Чорноморець» — це головний поїзд Одеського депо з історичною назвою.
Як облаштували вагони
Музичний супровід
- «Сковорода» — «Паровоз» Євгена Хмари;
- «Леополіс» — «Місто весни» у виконанні «Один в каное» та «Океан Ельзи»;
- «Січеслав» — «Доброго вечора, ми з України» гурту PROBASS & HARDI;
- «Лесь Курбас» — інструментальна версія «Черемшини»;
- «Чорноморець» — мелодія «Край Чорного моря» Табачникова.
Коментарі
Економіка і бізнес
Врожай батату зібрали на Одещині в Білгород-Дністровському районі. Картоплю на семи гектарах вирощувало фермерське господарство «Буджак».
Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.
За словами керівника господарства Олексія Згіріна, сорт батату «Борегард» вирощували за допомогою новітніх технологій. Аграрії використовували безвірусний посадковий матеріал, що дозволило зменшити кількість хімічних обробок і покращити якість овочів.
Читайте також: Київський заклад створив символічну ялинку з українських колосків (ФОТО)
«Одеський регіон стає осередком інноваційного агробізнесу. Однією з таких цікавих новинок є вирощування батату, або солодкої картоплі. Ще кілька років тому цей коренеплід був екзотикою, а сьогодні — зайняв своє місце в меню багатьох ресторанів та сімейних застіль»‚ — написав Олег Кіпер.
Як вказують у галузевому виданні AgroReview, раніше в Україні батат вирощували переважно на Херсонщині, але на невеликих площах.
Нагадаємо, що В Україні запустили цифровий сервіс єРослинництво: для чого він потрібен.
Фото обкладинки: Freepik
Коментарі