Економіка і бізнес
Укрзалізниця запускає новий маршрут до Будапешта та Відня
З 10 грудня Укрзалізниця запускає новий поїзд № 143/146 «Відень — Чоп — Відень». Його особливість у тому, що потяг на станції Чоп буде «підвʼязаний» під пересадку на групу спальних вагонів з Києва (через Львів) саме для пересадкових пасажирів.
Про це повідомила пресслужба Укрзалізниці.
Нічну частину подорожі за кордон (Київ, Рівне, Луцьк, Львів — Чоп) пасажири проведуть у спальних вагонах Укрзалізниці, а вдень їхатимуть маршрутом «Чоп — Будапешт — Відень» у сидячих вагонах угорської залізниці 1 або 2 класу.
Квиток із Києва до Відня (сидячий вагон 2 класу + купе) коштуватиме близько 2 500 грн. Пересадка в Чопі буде узгодженою, тобто поїзд завжди чекатиме всіх своїх пасажирів.
Відправлення потяга
Розклад руху: відправлення поїзда з Києва під №745 щодня о 16:38 (з Луцька о 17:45, з Рівного о 19:02 під №368), Львів 23:31 — 00:23, Чоп 06:20.
На вокзалі станції Чоп пасажири проходять прикордонно-митні операції та пересідають у поїзд №146 «Чоп — Відень», що відправлятиметься з Чопа щоденно о 08:23, Будапешт-Келеті 14:20 — 14:40, прибуття до головного вокзалу Відня о 17:20.
Зворотний шлях
На зворотному шляху поїзд №143 Відень — Чоп відправляється зі столиці Австрії о 10:42, Будапешт-Келеті – 13:19 -13:40, прибуття у Чоп о 20:59.
Після прибуття на вокзалі станції Чоп пасажири проходять прикордонно-митні операції та пересідають у поїзд №367, що відправлятиметься з Чопа щодня о 23:24 (посадка з 22:50), Львів о 05:18 – 06:20, прибуття до Києва о 13:12 (Рівне 09:51, Луцьк 11:30).
Читайте також: «Як це – не сіяти пшеницю? Це ж наш хліб!». Історія фермерів з Дніпропетровщини, які під час війни працюють втричі більше
Квитки на внутрішньоукраїнський сегмент можна купити в застосунку Укрзалізниці, чат-ботах, на сайті та в касах вокзалів, а на сегмент Відень — Чоп — Відень квитки можна придбати у всіх міжнародних касах Укрзалізниці або Австрії.
Нагадаємо, Укрзалізниця презентувала новий графік руху поїздів на 2024 рік. Він передбачає запуск 14 нових рейсів – 11 внутрішніх та 3 міжнародні.
Окрім того, Укрзалізниця запустила навчальну програму «Безбар’єрна грамотність» для своїх співробітників.
Також ми розповідали, що на Центральному залізничному вокзалі у Києві запрацювали нові ліфти.
Фото: Укрзалізниця.
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Енергетичний сектор і держава
Про «Теплоенергетичний кластер України»
Коментарі
Економіка і бізнес
Що змінилося?
- автоматичні двері;
- ліфт для зручності пересування;
- місця для людей на кріслах колісних;
- тактильна плитка;
- таблички шрифтом Брайля;
- безбар’єрні вбиральні.
Нові можливості для відвідувачів
- 11 терміналів самообслуговування;
- касу;
- експрес-вікно.
Коментарі