Укрзалізниця підписало договір із Крюківським вагонобудівним заводом щодо постачання 100 нових пасажирських вагонів.
Про це написав в. о. голови УЗ Іван Юрик на своїй сторінці у Facebook.
Він наголосив, що це будуть вагони українського виробництва, Укрзалізниця цією закупівлею підтримає українське машинобудування та економіку.
Також, за словами Юрика, в розробці технічної документації враховано побажання пасажирів, а отже, на виході компанія отримає сучасні вагони, в яких для комфорту пасажирів буде передбачено все до дрібниць.
Вагони обладнані кондиціонерами, вакуумними туалетами, у кожному купе передбачені розетки, енергозберігаюче освітлення тощо, додали в УЗ.
Читайте також: Качова музика та вечори біля моря. Вісім фестивалів цього літа для справжніх музичних фанів
Першу партію вагонів, компанія очікує вже цього року, проте кількість вагонів у першій партії не уточнюється.
Угода фінансується коштом держбюджету на суму 3 млрд грн.
Закупівля передбачала чотири лоти, що включали такі позиції:
- 51 купейний вагон,
- 12 вагонів СВ,
- 20 купейних вагонів із можливістю перевезення людей з інвалідністю в колісному кріслі,
- 17 купейних вагонів із купе начальника поїзда та з можливістю перевезення людей з інвалідністю в колісному кріслі.
Нагадаємо, Укрзалізниця збільшує кількість веловагонів у Карпатах.
Також Укрзалізниця запускає електричку з вагонами для перевезення велосипедів.
Як ми повідомляли раніше, у залізничних потягах показуватимуть ролик «Марафон фільмів» до 30-річчя Незалежності.
Головне фото: biz.liga.net.