Суспільство
Укрпошта знижує вартість доставки до США та відмовляється від бандеролей
Укрпошта оголосила про зниження тарифів на доставку до США, а також про відмову від бандеролей.
Про це повідомив гендиректора компанії Ігор Смілянський.
Зниження тарифів на посилки до США
За інформацією, тарифи на доставку в США знизять з 1 червня на 8% завдяки підписанню угоди з PRIME.
«8% — це, до речі, вартість мінімум 1 посилки по Україні. Пересилаєш 1 дрібний пакунок на США і маєш у запасі 1 безкоштовну посилку по Україні», — зауважив Смілянський.
Укрпошта відмовляється від бандерольок
Також повідомляється, що 25 травня набув чинності новий закон про поштовий зв’язок, тому компанія запроваджує деякі зміни.
Зокрема з 1 липня компанія більше не буде пересилати бандерольки, які потрібно було обклеювати марками.
Читайте також: Як нам нав’язали чужу історію, або Чому одесити не знають своїх справжніх героїв
«Дуже радимо нашим клієнтам максимально використати наші чудові марки для оплати цих пересилань до 1 липня, а після цього просто надсилати посилки, які можна зручно оформити онлайн в особистому кабінеті або в мобільному застосунку. Та одразу й оплатити. А марки, безперечно, можна і треба збирати для історії, відправки листів та листівок по Україні та всьому світу», — прокоментував Смілянський.
Також планують відмовитися від печаток та сургучу. Замовити марку та сплатити карткою можна відразу в онлайн-магазині, йти у відділення більше не потрібно. Спочатку триватиме тестовий режим, а з 1 червня ця послуга буде працювати у звичайному.
Різниця між бандероллю і посилкою
Бандероль належить до малогабаритних поштових відправлень, найчастіше це відправлення містять друковані видання таких розмірів, які не можна вмістити в лист. Наприклад, документи, рукописи, фотографії великих розмірів. Мінімальна вага бандеролі становить 100 грамів, а максимальна – 2 кг.
Посилка – це більш габаритне відправлення до 10 кг.
Нагадаємо, Укрпошта створила аудіолистівки з голосами Героїв.
Раніше ми повідомляли, що Укрпошта запустила першу роботизовану лінію сортування посилок.
Фото: Depositphotos.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі