Суспільство
Укрпошта запускає у продаж нову марку «Доброго Вечора, Ми з України!»
У четвер, 28 липня, стартує продаж нової марки Укрпошти «Доброго Вечора, Ми з України!».
Про це у телеграм-каналі повідомив Гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський.
Разом з маркою продаватимуться тематичні конверти та листівки. В Укрпошті трохи покращили дизайн, за який проголосувало понад 300 тисяч українців. Також обіцяють виготовити фірмовий мерч.
«Ну і лайфхак – як відрізнити справжні марку і мерч від несправжніх? На нашому немає трактора “білорусь”», — написав Смілянський.
Читайте також: «У відпустку підемо вже після перемоги». Як команда «Восток SOS» щодня рятує життя тисяч українців
Зазначається, що зранку 28 липня марка буде доступна майже у всіх поштових відділеннях країни. Також марки можна буде придбати онлайн у магазинах Укрпошти, на Amazon та еBay.
Ліміти на марку
Діють ліміти на кількість марок, що продаються в одні руки:
- 2 аркуші марок кожного номіналу (2+2),
- конверти першого дня – 2,
- конверти – 10,
- листівки – 10.
Також Смілянський анонсував урочисте погашення марки.
«Воно буде крутим і унікальним. Але через заходи безпеки, враховуючи особливо вразливі почуття наших ворогів до української філателії, я завчасно не оголошуватиму локацію. Однак я впевнений, що, як завжди, побачимося з багатьма киянами», – натякнув гендиректор Укрпошти.
Відзначимо, що у травні 2022 року 650 тисяч українців проголосували за випуск марки Укрпошти, що присвячена фразі «Доброго Вечора, Ми з України!».
Довідка
Поштова марка «Доброго вечора, ми з України!» стане третьою маркою, випущеною з моменту повномасштабної війни. Другою стала марка «Русскій воєнний корабль .. ВСЬО». А першою — марка «Русскій воєнний корабль, іді на#уй!», яку випустили 12 квітня.
Нагадаємо, Канада випустила поштову марку на підтримку України.
Фото: t.me/igorsmelyansky.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі