Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Укрпошта та USAID запустили ініціативу для допомоги малому бізнесу

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Укрпошта та Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» запустили ініціативу «E-Export – твій ключ до успіху та розширення власної справи!».

Про це повідомили у пресслужбі Укрпошти.

Яка мета?

Ініціатива спрямована на допомогу українському малим та середнім підприємствам (МСП), задіяним у хендмейд, вийти на міжнародні ринки. В рамках ініціативи МСП отримають довідник, як розпочати продавати свої товари за кордон та ознайомляться з історіями успіху тих українських підприємців, які вже екпортують свою продукцію за межі України.

Читайте також: Нова пошта вперше доправила посилки з Китаю автомобілями

Спільна ініціатива спрямована на підготовку українських малих виробників хендмейду до експорту продукції. Тут можна отримати покрокову інструкцію як розпочати експортувати, отримати необхідні юридичні та фінансові знання, а ті, хто вже експортує, дізнаються, як розширити свою експортну діяльність.

Довідник з рекомендаціями

Разом із засновницею компанії  Е.С.Консалтингексперткою з електронної комерції Олександрою Томашевською, Укрпошта за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» створила покроковий довідник з рекомендаціями «E-Export: як розпочати бізнес з України: юридичні, податкові та митні аспекти». У посібнику підприємці знайдуть практичні поради та всю необхідну інформацію щодо організації бізнесу: оформлення відправлення та митного оформлення товару, отримання оплати з-за кордону, фінансового моніторингу операцій з надходження коштів, оподаткування доходів, на прикладах побачать основні помилки.

Читайте також: Бізнес та карантин. Професійна бухгалтерка дає корисні відеопоради для бізнесу в кризу

«Україна – серед країн-лідерів з продажу хендмейд товарів на Etsy, попереду лише Велика Британія, Франція та Німеччина. І це – безумовний успіх українських майстрів хендмейду. А от на Amazon та Ebay українці пасуть задніх. Спільно з Укрпоштою плануємо показати українським підприємцям експортні можливості e-commerce. Історії успіху тих, хто проторував цю стежку, говорять самі за себе: вікно експортних можливостей e-commerce відчинене, тож ним треба скористатись», – говорить Душан Кулка, керівник напрямку з просування експорту Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Читайте також: Як на карантині рятується від банкрутства український бізнес? (ВІДЕО)

«Ми хочемо, щоб підприємці зрозуміли, що в Україні вже побудована достатня інфраструктура для e-commerce експорту та попри карантинні обмеження кордони для торгівлі товарами є відкритими. E-export  – простий та доступний спосіб спробувати продавати товари за кордон без посередників, його можливо розпочати з мінімальними інвестиціями. Укрпошта є у кожному населеному пункті України, тож продавати онлайн може будь-хто, у кого є інтернет», – зазначила Юлія Павленко, директорка Департаменту міжнародних операцій АТ «Укрпошта».

Читайте такожБізнес 18+. Як відкрити секс-шоп та стати дистриб’ютором товарів для дорослих в Україні — досвід

До ініціативи долучились українські виробники, які розпочали свій бізнес в Україні без великих інвестицій, та для яких e-export став драйвером власної справи. Перша історія успіху –  про засновників компанії KGUBrass Михайла Кузнецова та Максима Гопанчука. Максим цього року отримав міжнародну премію Payoneer  «Підприємець року» та став переможцем серед 3500 кандидатів з 120 країн у номінації «Прорив Року».

Довідка

E-Export School від Укрпошти – це відкрита інформаційна платформа для українських виробників, започаткована Укрпоштою наприкінці 2016 року. Мета проекту: через серію інтенсивів-семінарів та індивідуальні консультації  допомогти представникам малого і середнього бізнесу вийти на зовнішні ринки шляхом продажу товарів кінцевим споживачам за допомогою інтернет-інструментів з України за кордон. За 3,5 роки Укрпошта провела більше 30 безкоштовних семінарів по Україні та долучилася до 40 заходів українського та закордонних урядів у якості партнера.

Читайте такожДе стати фрілансером з нуля? Чотири українські біржі для початківців

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) сприяє розвитку сильної, диверсифікованої та відкритої економіки України шляхом покращення бізнес-середовища для малих та середніх підприємств (МСП), підвищення конкуретності ключових галузей економіки й забезпечення України можливостями скористатись перевагами від угод про вільну торгівлю.

Читайте також: Як Амазон врятував бізнесмена з України під час карантину (ВІДЕО)

Нагадаємо, Укрпошта запустила новий міжнародний сервіс доставки товарів.

Як ми повідомляли раніше, Укрпошта випускає нову марку до 75-ї річниці перемоги над нацизмом.

Головне фото: volnovakha.city.

Суспільство

У Брюсселі з’явився Офіс Вінниці

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Офіційне представництво Вінницької громади відкрили в Європейському Комітеті Регіонів у Брюсселі.

Про це повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

«Особлива подія міжнародного рівня: відкрили Офіс Вінниці у Брюсселі», — написав міський голова.

Він наголосив — це дасть громаді більше можливостей, щоб переймати досвід іноземних колег та бути ближчими до грантових проєктів і ділових процесів.

Громада також розпочинає формувати спільноту амбасадорів міста по всьому світу з-поміж вінничан, які живуть наразі закордоном. Триває комунікація з вінничанами у Сполучених Штатах Америки, Кореї, Японії, Фінляндії та інших країнах.

Читайте такожМайже кожен житель села переконаний – у його криниці найчистіша вода. Але це не так. Як на Полтавщині очищають питну воду для переселенців та військових

«Думаю, весь світ бачить, наскільки рішуче Україна налаштована на євроінтеграцію. Вінниця, як і кожна громада, докладає максимум зусиль для того, щоб зберігати стабільність під час війни, розвиватись та змінюватися на краще. Ми активно налагоджуємо міжнародні зв’язки та зміцнюємо економічний потенціал», — додав чиновник та висловив сподівання, що Офіс Вінниці у ЄС стане майданчиком для нових знайомств та подальшого розвитку громади.

Нагадаємо, у Вінниці облаштували «віденські зупинки» для маломобільних пасажирів.

Раніше ми повідомляли, що у Вінниці почали курсувати перші 12 швейцарських трамваїв Tram2000.

Фото: facebook.com/SAMorgunov.

Читати далі

Суспільство

Джамала увійшла до трійки світових виконавців у плейлисті Spotify

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Українська співачка Джамала потрапила до трійки найпопулярніших виконавиць в глобальному плейлисті Spotify Equal 2023.

Про це артистка написала у фейсбуці.

«Вчора отримала новину про те, що увійшла в трійку найпопулярніший світових виконавців зі Spotify Equal за 2023 рік. Дуже дякую кожному за підтримку», — написала вона.

Стрімінгова платформа Spotify підбила підсумки 2023 року й назвала найпопулярніші пісні у світі й у кожній країні.

Джамала потрапила до топ-3 глобального плейлиста Spotify Equal 2023 із піснею Take Me To A Place з ЕР «Поклик». На перших сходинках опинилися румунська співачка INNA й американська співачка й піаністка Аліша Кіз.

Читайте також«Давай будем на чистоту». Що ти знаєш про гурт Kalush та фронтмена Олега Псюка? (ТЕСТ)

Нагадаємо, торік Spotify створив спеціальний плейлист до Дня незалежності України.

Також ми розповідали, як гурт ТНМК випустив анімаційний кліп про повернення українських біженців на батьківщину.

Фото: facebook.com/jamalaofficial.

Читати далі

Суспільство

У п’яти областях запустили Службу 112, яка приймає всі екстрені виклики

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

На Львівщині, Вінниччині, Житомирщині, Черкащині та Чернігівщині розпочинає роботу комунікаційний центр Служби 112.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

Відтепер громадяни, які перебувають у цих регіонах зможуть викликати усі екстрені служби за єдиним номером – 112. Це дозволяє значно пришвидшити процес зʼєднання з екстреною службою та посилює комунікацію між підрозділами.

Оператори Служби, які працюють у Львові, володіють англійською, польською, чеською та турецькою мовами.

Вже наступного року планують запустити 112 у Дніпрі та Одесі. Згодом викликати рятувальників, поліцейських, медиків або працівників газової служби за єдиним номером можна буде з будь-якого регіону України.

Читайте також: «Рецепт знайшли практично випадково». Як подружжя з Києва відродило сухе варення – старовинний столичний смаколик

Про Службу

Служба 112 працює за принципом «єдиного вікна», що дозволить українцям використовувати для виклику допомоги всього один телефонний номер.

Служба забезпечена цілодобовим онлайн-доступом до відповідних фактичних даних із результатами фіксації технічними засобами громадських місць та метаданих до них.

Нагадаємо, відкриття першого комунікаційного центру Служби 112 у Києві відбулося у липні 2023 року. За цей час оператори прийняли майже 350 тисяч викликів.

Фото: МВС України.

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство1 день тому

«Центром Львова я ще обов’язково погуляю»: історія переселенки на кріслі колісному, яка працює на себе та майже не виходить з дому

Стара 9-поверхова панелька, ліфт голосно приїздить на 4-й поверх. Двері відчиняє невисока жінка: «Доброго дня!...

Суспільство1 день тому

«Лайк» з операційної та нове життя на Харківщині: як підприємиця стала бойовою медикинею

Божену Гринько з Києва мобілізували навесні 2022 року. Жінка сама пішла до військкомату як медикиня....

Суспільство2 дні тому

Росіяни жили в кімнаті для дошкільнят: на Київщині волонтери відновили сільську бібліотеку

На столі в бібліотеці села Дружня Анна Михайлівна зберігала папку з документами наших військових. Коли...

Суспільство2 дні тому

Бочки з томатною пастою були пробиті снарядами й уламками. На Херсонщині відновив роботу консервний завод, який майже знищили росіяни

Георгій та Ольга Червєнкови — підприємці та власники консервного заводу на Херсонщині, якому понад дев’ять...

РЕКЛАМА: