Економіка і бізнес
Українець створив анонімну соцмережу для людей з психічними травмами
Українець Андрій Ключко разом з друзями з Амстердама запускає анонімну соціальну мережу Turtle для людей, котрі пережили фізичні та психологічні травми. Про це повідомляє The Village Україна.
Проект розрахований на людей, які самі переживають наслідки травм і не можуть відкрито про них розповісти.
“Припустимо ви відчували або відчуваєте деяку проблему, про яку ви не можете говорити зі своїм партнером, сім’єю або друзями. На нашому сайті ви можете це розповісти іншим людям, які пережили таку ж проблему або переживають зараз”, – розповідає Ключко.
Як зареєструватися?
Соціальна мережа буде повністю анонімною та безкоштовною. При реєстрації необхідно буде вказати свій вік, стать, місце проживання. Це необхідно для того, щоб система допомагала шукати людей зі схожими проблемами.
Після реєстрації користувач заповнює так звані scars (шрами – англ.) – травми або проблеми, з якими стикнувся.
“Він може коротко вказати свою проблему, наприклад, алкоголізм, або ж розповісти свою історію більш детально”, – пояснює автор.
Читайте також: Український бот фіксуватиме авторські права за допомогою blockchain
Далі можна буде додавати у друзі людей зі схожими проблемами та обговорювати їх у чаті.
До створення Turtle можуть долучитися всі охочі. Для цього потрібно пройти опитування на сайті, щоб засновники могли краще зрозуміти потреби аудиторії.
Також у майбутньому ресурс дозволятиме шукати у місці вашого проживання необхідних спеціалістів для вирішення проблеми. Таким чином, розробники хочуть монетизувати проект.
Нині проект зорієнтований на аудиторію скандинавських країн, проте навесні 2019 року, імовірно, з’явиться версія сайту, якою зможуть скористатися українці.
[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]
Економіка і бізнес
Масштаб проєкту
- виробництво будівельних і металевих конструкцій;
- виробництво готових металевих виробів і електрообладнання;
- створення машин та іншої техніки;
- альтернативна енергетика;
- науково-технічні розробки;
- інформаційні та телекомунікаційні технології;
- виробництво харчових продуктів.
- звільнення від імпортного ПДВ і мита на обладнання, якщо аналогів в Україні немає;
- 10-річне звільнення від податку на прибуток із реінвестуванням у розвиток;
- можливість отримання пільг за місцевими податками.
Коментарі