Суспільство
Українці зможуть розмитнити авто через «Дію»
Розмитнити авто можна буде через мобільний додаток «Дія», пише Укрінформ із посиланням на пояснювальну записку постанови Кабміну.
Зазначається, що стартувала реалізація експериментального проекту митного оформлення транспортних засобів за допомогою застосунку й порталу «Дія».
Експеримент передбачає, що митне оформлення транспортного засобу можна буде здійснити шляхом подання в усній формі попередньої митної декларації, загальної декларації прибуття та/або митної декларації (чи документа, що її замінює).
Крім цього, запроваджується можливість подання всіх необхідних для митного оформлення документів в електронній формі через портал або застосунок «Дія».
Читайте також: «На газ і гальма тиснуть руками». Як луцька майстерня переобладнує авто для людей на візку
У постанові також визначено вичерпний перелік документів, який можна буде подати для оформлення через «Дію».
Водночас проєктом передбачено, що всі потрібні митні платежі нараховуватимуться в автоматичному режимі з використанням «Дії» або через банківські установи чи електронні платіжні системи.
Такі платежі мають бути сплачені протягом 10 календарних днів із дня формування та надсилання відповідного повідомлення з реквізитами.
Митне оформлення транспортного засобу буде завершене в автоматичному режимі.
Нагадаємо, Мінцифра запустила платформу, що спрощує доступ до ЦНАПів.
Як ми повідомляли раніше, Міноборони тестує в Дії сервіс для призовників і військовозобов’язаних.
Головне фото: auto.24tv.ua.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі