Суспільство
Український воїн без тренувань став призером Чемпіонату світу (ВІДЕО)
Коли Андрій ішов добровольцем на фронт, то поставив хрест на омріяному Чемпіонаті світу з бігу… Однак йому все ж вдалося стати призером турніру.
Як це стало можливо, розповідає ШоТам.
«З принципами жити дорожче. Завжди. У всьому», — Андрій Ткачук, військовослужбовець, спортсмен.
Та попри поранення й відсутність тренувань, він ризикнув кинути виклик найкращим спортсменам. І на Чемпіонаті світу в Тайвані не тільки викликав фурор, а й посів 3 місце.
Андрій Ткачук — чемпіон України з бігу та трейлу, рекордсмен по забігах на 24 та 48 годин. А ще він — людина, яка двічі поступалася спортивними мріями заради захисту України.
У 2014 Андрій пішов добровольцем в АТО та два роки стояв на захисті міста Піски на Донеччині. Повернувшись із фронту, відновив тренування та брав участь у міжнародних змаганнях. У 2021 під час чемпіонату в Польщі Андрій оновив одразу два українських рекорди.
А за пів року встановив світовий рекорд забігу на біговій доріжці на 48 годин — пробіг 410 км.
«Я виріс, та тут немає межі для самовдосконалення», — Андрій Ткачук, військовослужбовець, спортсмен.
Читайте також: У підвалі мріяла про бокс: історія юної чемпіонки з Маріуполя, що вміє тримати удар
«Тепер можна і на чемпіонат Європи з бігу на 24 години», — писав Андрій на початку 2022 року.
Але на тому забігу наш спортсмен не з’явився. Тепер у нього був інший виклик. Андрій знову пішов зупиняти навалу окупантів. У лютому 2022 в складі 128 Закарпатської гірсько-штурмової бригади воював на півдні.
Уже на початку березня отримав осколкові поранення в плече та передпліччя. Згодом перевівся до батальйону «Карпатська Січ»: знову окопи, бліндажі, збори…
«Щось активно у нас усе тут… але поки не по нас. По нас було вчора, сьогодні наша черга ще не настала», — Андрій Ткачук, військовослужбовець, спортсмен. Тренувань з бігу в окопному розкладі не було. Лишалося згадувати та мріяти.
«Чемпіонат світу пройде точно без моєї участі. На жаль, за найкращими оцінками, якщо б війна закінчилася навесні, то пів року мені буде мало, щоб відновити форму», — Андрій Ткачук, військовослужбовець, спортсмен.
Та всього за пів року після цих слів Андрію аплодуватимуть на Чемпіонаті світу. До того він пережив операцію на серці, але все одно повернувся до тренувань і з’явився на змаганнях.
«О, це той самий Андрій Ткачук!» — про українського спортсмена знали всі суперники в Тайвані.
На цьому забігу наш Андрій перевершив сам себе — посів 3 місце.
Андрій повернувся додому й відновлюється, мріючи про нові міжнародні досягнення. Але його головна мета тут, в Україні — перемогти ворога: Андрій повертається до служби в ЗСУ.
Нагадаємо, українець уперше в історії переміг на турнірі єдиноборств Bellator у США.
Також прикордонник Владислав Шатіло виборов «срібло» на Чемпіонаті світу «Спартанська Трифекта».
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі