Технології
Український стартап переміг у міжнародному конкурсі інновацій
Український стартап PatentBot здобув перемогу в міжнародному конкурсі інновацій в сфері юриспруденції та технологій LegalTech Breakthrough Awards.
Про це повідомляється на офіційному сайті конкурсу, пише tech.liga.net.
Усього в конкурсі брали участь більше 1250 кандидатів з 14 країн світу. Стартапи змагалися в сферах ведення справ, аналітики, документації, юридичної освіти, ботів й інших галузях.
“Динамічні зміни в галузі юридичних технологій дозволяють компаніям підвищувати продуктивність і оперативність, значно покращуючи при цьому загальну якість обслуговування клієнтів. Ми раді стати свідками зростання інновацій в галузі LegalTech і щиро вітаємо коло видатних лауреатів премії LegalTech Breakthrough Award 2020”, – зазначив Брайан Во, керуючий директор LegalTech Breakthrough.
Читайте також: Юридичний стартап Legal Nodes. Перетворить юристів на фрілансерів і здешевить їх послуги для бізнесу
Що таке PatentBot?
PatentBot – це чат-бот для реєстрації торгових марок. Весь процес від пошуку до оплати держмита користувач проходить разом з ботом за 5-7 хвилин.
Розробкою займалася команда з трьох програмістів і восьми юристів – фахівців в сфері інтелектуальної власності. Бот написаний на Scala з використанням відкритого фреймворка Akka.
Читайте також: Робот-секретарка та юрист-бот. Як п’ять технологій допомагають бізнесу заощадити час і гроші
Які переваги має PatentBot?
PatentBot – це бот-реєстратор торгових марок, який зводить процес подачі заявки на реєстрацію до 10 хвилин спілкування онлайн. Інтеграція blockchain в сервіс допоможе спростити і захистити складну систему захисту авторських прав.
З використанням blockchain немає необхідності друкувати листи і макулатуру, ходити на пошту і витрачати час, платити за поштовий збір, відправляти конверт, а потім зберігати його з можливістю відкрити тільки один раз в суді. Використовуючи blockchain, інформація про авторське право безпечна і легко перевіряється в разі юридичних суперечок.
Так, після відправки файлу замовник отримує його назад в зашифрованому вигляді з відміткою про час шифрування. Після надсилають ключ, яким можна відкрити файл.
На українському ринку PatentBot почав роботу в липні 2017 року, потім вийшоав на ринок США, почав роботу в ЄС і Китаї. У травні 2018 року PatentBot привернув інвестиції від одного з найбільших акселераторів Гонконгу, а також був оцінений в $ 750 000. У липні 2019 року PatentBot був оцінений в $ 1 млн. Після залучення інвестицій, віртуального помічника оцінили в $ 2,5 млн.
Фото: nv.ua
Коментарі