Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
1 aFFd6q1Ya89kYRgs 3uv4g e1561993208455 1 aFFd6q1Ya89kYRgs 3uv4g e1561993208455

Технології

Український стартап оцінили у мільйон доларів

Опубліковано

Український чат-бот для реєстрації торгових марок PatentBot привернув новий раунд ангельських інвестицій. Про це AIN.UA повідомили його представники.

PatentBot – це чат-бот для реєстрації торгових марок. У стартапі кажуть, що весь процес від пошуку до оплати держмита користувач проходить разом з ботом за 5-7 хвилин.

Команда не розголошує суму, але зазначає, що оцінка стартапу досягла $1 млн. У компанії підкреслюють, що за час роботи їй вдалося залучити сумарно понад $ 70 000 інвестицій. Втім, проект досі перебуває у пошуку інвесторів.

Читайте також: Фінсько-український стартап підняв 2 млн євро

 

У травні 2018 року PatentBot привернув інвестиції від акселератора Betatron з оцінкою в $ 750 000.

Зараз PatentBot працює на ринках України, США та країн Європейського союзу. Протягом місяця команда планує додати функцію реєстрації торгової марки в країнах СНД і Китаю.

Хто такі бізнес-ангели?

Бізнес-ангел (від англ. Business angel) – це людина, яка інвестує гроші в проекти, що найчастіше існують ще тільки у вигляді ідеї. На цьому етапі молодій кампанії або підприємцю кошти на розвиток і реалізацію свого задуму найчастіше взяти ніде, оскільки зацікавити серйозні інвестиційні фонди поки нічим. І в цьому випадку на допомогу приходять ангели-інвестори. Якщо ідея їм подобається, і вони бачать в ній перспективу, бізнес-ангели вкладають в справу необхідну суму власних коштів. Саме особистих, що і відрізняє бізнес-ангелів від венчурних інвесторів, які як правило, розпоряджаються чужим капіталом. Натомість вони отримують частку в кампанії, а часом навіть і блокуючий пакет акцій, який дозволяє їм впливати на рішення, що приймаються власником. 

Таким чином, бізнес-ангел – це успішний підприємець, який зумів сколотити капітал і готовий вкладати його часом навіть в ризиковані підприємства, найчастіше технологічного спрямування. Це можуть бути програми, сервіси, мобільні додатки зі сфери онлайн освіти, здоров’я, електронної комерції, захисту даних, реклами. Головне – ідеї повинні бути нестандартні, перспективні і вигідно виділятися на тлі інших собі подібних.

Які переваги має PatentBot?

PatentBot – це бот-реєстратор торгових марок, який зводить процес подачі заявки на реєстрацію до 10 хвилин спілкування онлайн. Інтеграція blockchain в сервіс допоможе спростити і захистити складну систему захисту авторських прав.

З використанням blockchain немає необхідності друкувати листи і макулатуру, ходити на пошту і витрачати час, платити за поштовий збір, відправляти конверт, а потім зберігати його з можливістю відкрити тільки один раз в суді. Використовуючи blockchain, інформація про авторське право безпечна і легко перевіряється в разі юридичних суперечок.

Так, після відправки файлу замовник отримує його назад в зашифрованому вигляді з відміткою про час шифрування. Після надсилають ключ, яким можна відкрити файл.

Що варто знати про PatentBot?

PatentBot – це бот-реєстратор торгових марок. На українському ринку проект почав роботу в липні 2017 року, потім масштабувати на ринок США і ЄС.

У травні 2018 року PatentBot привернув інвестиції від одного з найбільших акселераторів Гонконгу і зараз його команда працює над втіленням технічного рішення для ринку Азії.

Реклама

Технології

Компанія Google внесла український додаток у топ найкращих на 2021 рік

Опубліковано

Українській застосунок Reface увійшов у топ кращих від компанії Google.

Про це повідомляє видання The Village Україна.

Повідомляється, що Google склав перелік застосунків, які можуть покращити нам 2021 рік. Усього їх у списку 21. Усі поділені на чотири категорії: де можна щось розпочати .now , щось отримати .app , створити .page і розробити .dev

Які ще додатки в переліку?

Окрім Reface, туди ввійшли застосунки для: створення колажів Collage.new, створення резюме Resume.new, пошуку працівників Hire.new, створення сайтів Site.new, запуску інтернет-магазинів Shopify.new, створення застосунків Flutter.new. Також у списку застосунок для пошуку емоційної підтримки Sayana.app, для навчання домашніх улюбленців Puppr.app, для щоденного отримання коміксів Funnies.page і для навчання веб-розробки Practice.dev.

 

Повний перелік застосунків тут.

Що відомо про Reface?

Додаток Reface (раніше називався Doublicat) – це один із проєктів українського стартапу RefaceAI, який заснували Роман Могильний, Олесь Петрів, Ярослав Бойко, Діма Швець, Іван Алцібеєв, Денис Дмитренко, Кирило Сигида в 2011 році. Офіс розробки RefaceAI розташований в Києві.

Читайте також: Львів’яни розробили додаток для планування безпечних подорожей

RefaceAI розвиває технологію заміни облич на фото або відео зі збереженням міміки. За словами розробників, на відміну від інших додатків для заміни осіб, вони не використовують CGI або 3D-моделювання.

Технологія заснована тільки на AI, в його основі лежить метод машинного навчання GAN (Generative Adversarial Network).

 У серпні 2020 року вийшов на перше місце за скачуванням в американському AppStore. Нагадаємо, міжнародна IT-компанія Genesis оголосила про запуск нового бізнес-напрямку – розробки мобільних ігор.

Фото: the-village.com.ua

Читати далі

Технології

Чотири українські компанії номіновані на премію року від Product Hunt

Опубліковано

Агрегатор Product Hunt оголосив номінантів щорічної премії Golden Kitty Awards 2020. До переліку потрапили 4 українських продукти – Petcube, IOON, Reface і MacPaw.

Про це повідомляє liga.net з посиланням на видання Vector.

Як підтримати своїх?

Як зазначається, проєкти можна підтримати до 24 січня 2021 року.

Детальніше про номіновані українські продукти:

 

Petcube Cam – розумна камера спостереження за тваринами з вбудованим ветеринарним чатом. Компанія номінована в категорії Hardware (Обладнання). Конкурентами в номінації представлені такі продукти, як iPhone 12 Pro, MacBook Pro 16 “, PlayStation 5 та інші популярні пристрої. Підтримати можна тут.

Ще одна українська розробка номінована в категорії Hardware – кишеньковий пристрій для створення антисептика з води і срібла від компанії IOON. Підтримати можна тут.

Читайте також: Українськими електробайками зацікавилися поліцейські департаменти у США і Канаді

Популярний в 2020 році додаток Reface, що міняє обличчя в гіфках і відео від українського розробника номінували в категорії Mobile App (Мобільні додатки). Проголосувати можна тут.

У категорії Privacy-Focused (Орієнтовані на конфіденційність) номінували ClearVPN – крос-платформний VPN-сервіс від MacPaw. Голосуйте тут.

Що відомо про премію Golden Kitty Awards 

Премію Golden Kitty Awards вручають найцікавішим продуктам, видатним творцям і членам ком’юніті Product Hunt.

Цього разу переможців оберуть у 23 продуктових категоріях: від мобільних додатків до фінтех-сфери. Нагородження відбудеться 28 січня 2021 року в онлайні.

Фото: vctr.media

Читати далі

Технології

Українська ІТ-компанія створила спеціалізовану CRM-систему для аграріїв

Опубліковано

Українська ІТ-компанія Fitelio розробила спеціалізовану CRM (Customer Relationship Management) систему – AgroPlanner для аграрних дистриб’юторів.

Про це повідомляє пресслужба компанії, передає Агробізнес сьогодні.

Зазначається, що сервіс дозволяє зберігати в одному місці всю інформацію про клієнтів-аграріїв, планувати продажі та завдяки цьому підвищувати фінансові показники підприємств.

Читайте також: У супермаркетах України з’являться вертикальні ферми для вирощування зелені

 

Як це працює?

Усі дані про ланцюжок продажів, які часто зберігаються в різних списках і таблицях (від документів Excel до паперових записних книжок), тепер зібрані на одній платформі. А це – контакти, список дистриб’юторів та клієнтів, план продажів. 

Читайте також: Заснований українцями стартап залучив 440 000 фунтів стерлінгів інвестицій

Також до кожного пункту чи розділу з інформацією про клієнтів можна залишати нотатки. Наприклад, одразу після розмови з аграрієм відзначити його запити чи потребу в певних препаратах. Це допоможе в майбутньому налагодити й покращити клієнтоорієнтованість.

«AgroPlanner – це спроба зробити перший крок на шляху до автоматизації та цифровізації бізнес-процесів. Чимало менеджерів агрокомпаній мають різні навички роботи з програмами, тому ми намагалися зробити її зрозумілою, легкою та інтуїтивною в користуванні», – розповідає СЕО Fitelio Георгій Варданян.

Читайте також: Українські підприємці випікатимуть хліб і солодощі без глютену

Зазначається, що компанія планує розвивати продукт та додавати нові функції, аби спростити та оцифрувати роботу всього ланцюга постачань в агросфері.

Фото: http://agro-business.com.ua/

Читати далі
Суспільство15 хв. тому

Понад 36 тисяч українців створили онлайн “Ланцюг Соборності” між Києвом і Сімферополем

Економіка45 хв. тому

В Україні запускають проєкт із вирощування овочів на «вертикальних полях»

Суспільство1 годину тому

На Вінниччині збільшать територію Національного парку «Кармелюкове Поділля»

Суспільство2 години тому

В Україні розробили спортивну програму для людей літнього віку

Суспільство2 години тому

Інститут Гарвардського університету запрошує на Літню школу україністики онлайн

Суспільство3 години тому

У Миргороді пройшли перші цьогоріч командирські польоти (ФОТО)

Суспільство3 години тому

“Так” українському кіно! Як працює онлайн-кінотеатр Takflix

Суспільство3 години тому

В аеропортах Києва й Одеси відкрилися два кафе в форматі coffee point

Суспільство3 години тому

У Німеччині з озера дістали перший український автомобіль (ВІДЕО)

Суспільство4 години тому

У Рівному морські авіатори отримали літак Ан-2

Суспільство4 години тому

Між Києвом та Тарасівкою запускають модернізований електропоїзд

Технології5 години тому

Компанія Google внесла український додаток у топ найкращих на 2021 рік

Суспільство1 тиждень тому

Коронабулінг в Україні: як сусіди знущаються з хворих на COVID-19, та як допомагають (ВІДЕО)

Суспільство4 тижні тому

Як працює єдина водійка швидкої на Кіровоградщині (ВІДЕО)

Суспільство4 тижні тому

Як у Черкасах котиків рятували (ВІДЕО)

Суспільство4 тижні тому

Як дзвонар Михайлівського собору врятував людей під час Майдану (ВІДЕО)

Суспільство4 тижні тому

Як дідусь 60 років робить бізнес на воді (ВІДЕО)

Суспільство4 тижні тому

В Україні запрацював новий потужний радіотелескоп (ВІДЕО)

Суспільство4 тижні тому

Як блогер-токар перейшов на українську й отримав «срібну» кнопку від YouTube (ВІДЕО)

Суспільство4 тижні тому

Дніпровські школярі розробили маску, що сама визначає хворих на COVID (ВІДЕО)

Суспільство4 тижні тому

Вчитель хімії створив вибухову пісню, щоб учні вивчили таблицю Менделєєва (ВІДЕО)

Суспільство4 тижні тому

Як місто на Рівненщині подолало корупцію і стало найпрозорішим в країні (ВІДЕО)

Суспільство1 місяць тому

Харківський тракторний завод вражає новинками (ВІДЕО)

Суспільство1 місяць тому

Змінюють систему: як волонтери в Україні контролюють поліцію і суди (ВІДЕО)