Суспільство
Український стартап Mosqitter залучив $200 000 інвестицій
Українська компанія Mosqitter, яка спеціалізується на виробництві технологічних засобів для боротьби з комарами, залучила $200 000 інвестиції від Angel One Fund.
Про це пише Ain.ua.
Українському стартапу вдалося залучити $200 000 від Angel One Fund – венчурного фонду Українського Католицького Університету.
Третина інвестицій Angel One Fund розрахована на стартапи в EdTech і тих, хто вирішує глобальні проблеми. Mosqitter став четвертою інвестицією фонду, перші три – Zeely, Rozmova та GO TO-U.
«Я вражений тією роботою та тими результатами яких досягли “Москітер” за час свого існування, і переконаний, що їх пристрій та технологія вже дуже скоро завоюють глобальний ринок. І це теж є частиною нашого бачення в Angel One з примноження українських історій успіху», – зазначив керівний партнер Angel One Fund Іван Петренко.
Читайте також: Прозорість під час війни та її важливість у відбудові
Про Mosqitter
Компанія була заснована двома українками – Анастасією Романовою та Ольгою Дьячук.
Основний продукт Mosqitter – пристрій Mosqitter Grand, який зменшує кількість укусів комарів, москітів та міджесів на 93% і в такий спосіб запобігає поширенню смертельних хвороб, таких як малярія, денге та вірус Зіка. Один пристрій покриває площу в радіусі 50 метрів і вони можуть поєднуватись в мережу.
«Основна ідея – заманити та зловити, але не вбити. Ми вирішили зіграти на інстинктах комарів. Тому наша система імітує дихання та тепло людини, довжину хвиль, які випускає тіло, і аромат, що створює наша шкіра. Наша задача – ще на початку активності зібрати тих комарів, які планують репродуктивний цикл на конкретній території, щоб його зупинити. І при цьому не впливати на природний баланс, наприклад, біля озера, де вони – частина екосистеми та необхідні як їжа для більших тварин», – розповіла Анастасія Романова.
Нагадаємо, український medtech-стартап DrugCard залучив нові інвестиції від фонду New Nordic Ventures.
Окрім того, український стартап для вивчення мов Preply отримав $70 млн інвестицій на розвиток ШІ-технологій.
Фото: dev.ua.
Суспільство
Виклики: бракує фінансування та якісного обладнання
Рішення: співпраця з міжнародними партнерами та сусідніми громадами
«Сьогодні ми повністю забезпечуємо свої потреби в енергоносіях завдяки співфінансуванню з сусідніми громадами. Також ми знаємо, що можемо розраховувати на підтримку громад у ремонті чи при якихось аварійних ситуаціях», — впевнена Ольга Виходцева.
Коментарі