Суспільство
Український бренд COOLECO виготовляє пакети із кукурудзяного крохмалю
Українці запропонували ринку альтернативу пластиковим пакетам – пакети із кукурудзяного крохмалю, пише newfood.media.
Компанія пропонує пакети із кукурудзяного крохмалю українського виробництва. Сертифіковані для домашнього компостування та виготовлені із кукурудзяного крохмалю. Без пластику в своєму складі.
Компанія COOLECO розпочала діяльність у лютому 2018 року – коли світ набагато менше говорив про необхідність заміни шкідливого пластику.
Нині асортимент COOLECO дуже широкий. Окрім пакетів, вони пропонують дощовики із картопляного крохмалю, етичні презервативи, натуральні жуйки, лаки для нігтів та засоби для його зняття, які не шкодять здоров’ю, термочашки та пляшки, бамбукові стакани, соломинки, мішечки для покупок, авоськи та шопери.
Читайте також: «Який світ ми залишимо дітям?» Сім українських кліпів, які говорять про важливе
COOLECO пропонує навіть екологічну зубну нитку. Вона на 100% веганська – виготовлена із рослинної сировини, а саме залишків від переробки кукурудзи.
Нитка упакована в коробку, зроблену із сертифікованого FSC паперу та кукурудзяного крохмалю.
Нагадаємо, днями Верховна Рада проголосувала за практично повну заборону використання в Україні пластикових пакетів. Відповідний законопроєкт підтримало 297 парламентарів. Заборона почне діяти з 1 січня 2022 року. Під обмеження потраплять тонкі (товщиною до 50 мікрометрів), надтонкі та оксорозкладні пластикові пакети.
Головне фото: bzh.life.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі