Суспільство
Українські школярі отримали набори для попередження поширення COVID-19 від ЮНІСЕФ
Понад 2000 шкіл по всій Україні отримали від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) набори підтримки у запобіганні поширенню COVID-19.
Про це повідомили у пресслужбі благодійного фонду ЮНІСЕФ.
Що в пакунках?
Пакунки містять навчально-інформаційні матеріали, за якими діти різного віку в ігровій формі вивчатимуть заходи безпеки під час пандемії.
Окрім цього, до наборів увійшли рекомендації для працівників шкіл щодо підтримки безпечного середовища у навчальних закладах, зокрема, інформаційні матеріали з проведення очищення поверхонь у школах та вдома, надані партнером ЮНІСЕФ – компанією UNILEVER.
Читайте також: Шукають авіатехніку на полях та у горах. Як працює Музей загиблих літаків на Львівщині
Бренд «Доместос», який з 2014 року проводить в Україні ініціативу «У чистому світі не хворіють діти!» розуміючи, наскільки важливо, щоб школа була безпечною під час проведення ЗНО та після 1 вересня, вирішив приєднатися до програми ЮНІСЕФ. Адже про важливість гігієни поверхонь у запобіганні розповсюдженню хвороб часто забувають. А вона є не менш важливою, ніж миття рук чи дотримання дистанції.
Згідно з опитуванням директорів шкіл, яке ЮНІСЕФ проводив на початку навчального року, більш як 60% навчальних закладів відчували потребу у навчальних матеріалах для учнів щодо правил безпеки під час пандемії. Лише 50% були упевнені, що зможуть забезпечити школи достатньою кількістю дезінфекційних засобів для обробки поверхонь. Майже 20% зазначили, що у навчальних закладах постійно не вистачає мила, 40% говорили про нестачу паперових рушників.
Кому надійшла допомога?
Інформаційні пакунки від ЮНІСЕФ отримали майже 1000 шкіл з 33-х міст і громад, які є учасниками ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді», 900 шкіл на Сході та Закарпатті, а також 100 шкіл переможців проєкту «Здорово танцюю» – танцювального конкурсу, який допомагає учням молодших класів запам’ятати правила гігієни через ритмічні рухи.
Читайте також: Печиво, яке купують у 30 країнах: як майстриня відроджує традиційну випічку Полтавщини
«Навчити школярів молодших класів правилам чистоти для захисту від невидимої загрози – шкідливих мікробів та допомогти школам навчитися правильно, а головне – часто, прибирати поверхні, з якими учні контактують найчастіше, – це завдання Domestos. – зазначив Василь Бовділов, Генеральний директор Unilever Україна. – І ми дуже вдячні ЮНІСЕФ за можливість приєднатися до такого важливого проєкту».
Нагадаємо, ООН запускає програму надання Україні допомоги у фінансуванні роботи з досягнення Цілей сталого розвитку.
Як ми повідомляли раніше, у Слов’янську з’явився перший скеледром для осіб з інвалідністю.
Усі фото: unicef.org.
Суспільство
Як відбувалася рятувальна операція
Чому це важливо
Коментарі
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі