Суспільство
Українські рятувальники витягли з-під завалів жінку у Туреччині (ВІДЕО)
Бійці ДСНС України витягли з-під завалів жінку у Туреччині після землетрусу та врятували їй життя.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці відомства.
Зазначається, що це перше врятоване українською командою життя з початку роботи на розборі завалів після масштабного землетрусу.
«На 9-й день після страшного землетрусу в Туреччині наші рятувальники допомогли знайти та звільнили з-під завалів жінку, яка вижила після руйнування житлового будинку. Це сталося в секторі R у м. Антак’я, де група Зведеного загону ДСНС виконувала пошуково-рятувальну місію на одному з найважчих напрямків. Дякую особовому складу за самовідданість!», – відзначив голова ДСНС Сергій Крук.
Читайте також: Війна – найкращий час для зміни професії. Не вірите? Ось кілька аргументів
Відомо, що це 30-річна жінка. Її дістали о 16:40 за місцевим часом (15:40 за київським – ред.). Відзначимо, що після першого землетрусу у Туреччині минуло 8 днів і 12 годин.
Читайте також: Що робити у разі землетрусу? Поради від ДСНС
Нагадаємо, вранці 6 лютого на півдні Туреччини поблизу міста Газіантеп із населенням понад 1 мільйон осіб, стався землетрус магнітудою 7,8 балів. Його епіцентр розташовувався на глибині 10 кілометрів.
Через два дні, 8 лютого у Туреччині зафіксували серію слабших землетрусів.
Фото: facebook.com/MNS.GOV.UA.
Суспільство
Де приберуть незаконну рекламу
- вулиця Миколи Закревського (біля вулиці Рональда Рейгана);
- вулиця Радунська (біля вул. Лісківської).
- вулиця Тулузи (біля парку «Інтернаціональний»);
- вулиця Миколи Ушакова (біля вулиці Прилужної).
Коментарі
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі