Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Економіка і бізнес

Херсонське виноробне господарство презентувало нове вино класичного бордоського бленду

Опубліковано

Виноробне господарство Князя Трубецького презентувало вино Chateau Trubetskoi Reserve 2018 з винограду Пті Вердо, Каберне Совіньйон, Мерло та Каберне Фран.

Про це повідомили на сторінці Виноробного господарства Князя Трубецького у Фейсбук.

Зазначається, що це перший український класичний «Бордоський бленд» – насиченого рубінового кольору з повним ягідним смаком і ароматом, над створенням якого почали працювати з 2017 року.

Читайте також«Який світ ми залишимо дітям?» Сім українських кліпів, які говорять про важливе

«Тоді ми зробили яскраве вино з сорту Пті Вердо, що було закладене на довгострокову витримку у баррік, де з часом ставало ще кращим. Двома роками пізніше, завдяки затяжній теплій осені, нам вдалось отримати вина найкращої якості з сортів Каберне Совіньйон та Мерло. Необхідний врожай Каберне Фран ми отримали в 2018 році, також із довготривалою витримкою у барріках», – йдеться у повідомленні. 

Фото: facebook.com/vina.trubetskogo

У компанії запевняють, що процентний склад сортів у купажі дуже довго вивірявся і врешті спеціалісти отримали чудове вино. 

Читайте такожВід тенісу до вина: як перша ракетка України Сергій Стаховський став виноробом

Спробувати його закликають на фестивалі Kyiv Food and Wine Festival, який можна відвідати 5-6 червня.

Про виноробню

«Виноробне господарство князя П.М. Трубецького» – це єдине історичне шато України. Ось уже протягом 120 років там виробляють якісні українські вина з винограду, вирощеного на власних виноградниках і зібраного руками.

Перші виноградники одного з найстаріших та іменитих виноробних господарств України були закладені в маєтку «Козацьке» (Херсонська губернія) у 1896 році.

Натуральні вина Трубецького – це 4 колекції вин, об’єднаних стилістикою таспособом виробництва. Колекція молодих вин – свіжі яскраві питкі вина без витримки в бочці. Колекція витриманих вин – з витримкою у французьких бариках не менше 6 місяців. Колекція марочних вин – з бочковою витримкою не менше 2-х років. Преміум-колекція – зібрання особливих вин: лімітовані тиражі, з виділених ділянок виноградників, з тривалою витримкою.

Нагадаємо, українські вина здобули нагороди на London wine competition 2021.

Також курорт під Львовом почав продавати власні вина.

Як ми повідомляли раніше, вино з України визнали кращим на Міжнародному конкурсі вин.

Головне фото: facebook.com/vina.trubetskogo.

Економіка і бізнес

Прибори для їжі, якими користуються люди з парною ампутацією рук (ВІДЕО)

Опубліковано

Андрій cтворив перші в Україні столові прибори для військових з парною ампутацією рук. Їх можна надягнути без допомоги рідних і самостійно харчуватися. Це було б неможливо без батьків хлопця — Олександра та Наталі, які за освітою інженери й займаються ремонтом і продажем засобів для реабілітації та масажу.

Як розробка допомагає ветеранам ставати незалежними в побуті, дивіться в нашому проєкті «Куркулятор».

Читати далі

Економіка і бізнес

Підприємець з Херсонщини вирощує шафран і спаржу (ВІДЕО)

Опубліковано

11 років тому Олег пішов на авантюру — посадив у полі цибулини шафрану. Досвідчені фермери не вірили, що з цього щось вийде, але крокуси зацвіли, і чоловік зібрав перший урожай. За якістю український шафран виявився одним з найкращих у світі.

У цьому запалі Олег одним з перших в Україні також посадив спаржу. Зараз же овоч, який ще римляни вважали делікатесом, росте на наших чорноземах, і його можна купити в супермаркетах. Як Олег покинув поля шафрану через окупацію Херсонщини, але почав усе заново на Волині, дивіться в нашому проєкті про українських підприємців «Куркулятор».

Читати далі

Економіка і бізнес

Бренди, культура й бізнес: що обговорювали на MRKTNG MRTHN 2025 у Києві

Опубліковано

У столиці провели один із найбільших маркетинг-форумів року — MRKTNG MRTHN 2025, організований медіа MMR та холдингом ekonomika+. Під гаслом «Під сонцем інсайтів» понад 500 учасників і понад 40 спікерів зібралися, щоб поділитися досвідом і показати, як маркетинг може впливати не лише на бізнес, а й на цілу країну.

Про це повідомила комунікаційна команда заходу.

Від аналітики до культури

Маркетинг-форум відкрив  CEO Elit-Web Ігор Воловий, який презентував дослідження потреб онлайн-покупців. Анна Гладіревська з EVA показала, як технології доповнюють сервіс, а не замінюють людину. За словами Віктора Іванченка й Олександра Байдікова з Megapolis+, міська реклама — це не просто білборди, а частина простору.

Про сміливість інвестувати в культуру під час війни говорив Сергій Грабчак з Ощадбанку. За словами організаторів, ці кейси співпраці з Litkovska, MAKHNO та Tsvite Teren надихнули багатьох у залі. А Володимир Завадюк і Наталія Вовк з 1+1 media поділилися прикладами контенту, який дарує надію — зокрема, проєктами «Клуб %1» і «Різдво. Ти не один».

Мілітарі-маркетинг та нові ролі брендів

Окремо обговорювали мілітарі-комунікації. Серед учасників панелі були Олександр Алимов і Олексій Покришень з агенції TWID, Оксана Бондаренко з НГУ «Азов», Сергій Тодосан і Олег Шульга з «АЗОВ.ONE» та «К-2». Модерував зустріч Віталій Капустян.

Спікери торкнулися теми викликів — як знайти правильні меседжі, будувати довіру та залучати донаторів, не перетворюючи комунікацію на рекламу.

Читайте також: Український мюзикл «Тигролови» представили на Бродвеї у Нью-Йорку

Не лише реклама, а й сенси

Один із блоків обговорення був про брендинг і репутацію. Ксенія Сікорська розповіла про ребрендинг ПУМБ, а Ольга Дівущак — як працює Foundation Coffee Roasters з цінностями. Валерія Толочина з MEGOGO говорила про вимірювання впливу бренду.

Світлана Попова з AFINA Group згадала тему підтримку українських виробників, а Дарʼя Маліхатко з Publicis Groupe — аналітику, яка веде до реальних інсайтів. Василь Яцишин поділився кейсом оновлення бренду «Мяу!», Наталія Євдокімова — інструментами BigData, а Маріанна Коніна пояснила, як керувати онлайн-репутацією. Тарас Маципура з Carlsberg Ukraine розповів, як будувати ефективні команди.

Анастасія Ливинець з МХП зазначила: «Справжнє мистецтво маркетингових комунікацій можуть створювати тільки люди, які мають мотивацію та спільні цінності»

На завершення обговорили нішевий маркетинг і культуру як нову моду з Валерією Русаненко (Pandora), Катериною Тейлор (Port of Culture), Вікторією Середою («Сенс»), Святом Загайкевичем («Підпільний Стендап») і Сергієм Костею (Bolt).

Разом із ekonomika+ організатори зібрали кошти на десятки кілометрів зв’язку для 5-ї окремої штурмової бригади.

«Кожен донат — ще один метр, який наближає перемогу. Бо маркетинг — це не лише про продукт, це про сенс і відповідальність», — прокоментували благодійну частину заходу організатори.

Нагадуємо, що Орландо Блум вийшов в етер BBC One Show із браслетом UNBROKEN (ВІДЕО).

Фото надала комунікаційна команда MRKTNG MRTHN 2025

Читати далі

Шопочитати

Військо23 години тому

Викладала історію навіть з позицій. Це Бароко, яка служить у «Хартії»

Олена — операторка FPV-дронів, яка захищає Україну в «Хартії». Паралельно вона взяла участь у волонтерському...

Суспільство3 дні тому

Вижила після ракетного удару та отримала 45% опіків тіла: історія вінничанки, що почала ліпити моті

Стильні окуляри, голлівудська посмішка та незмінний червоний фартушок — такою нині бачать Вікторію Головіну тисячі...

Можливості1 тиждень тому

Стартапи з місією: як молодь розробляє рішення для змін у своїх громадах

Понад 200 підлітків на вихідних об’єднуються в команди, беруть челенджі від місцевого бізнесу та влади...

Економіка і бізнес1 тиждень тому

Одяг твоєї вулиці: військовий зі Львова створив футболки з принтом рідного району

Коли Ігор іде вулицею у футболці з принтом про рідний Сихів, перехожі звертають увагу й...