Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Технології

Українська платформа Ringostat запустила ШІ для контролю відділу продажів. Як це працює

Опубліковано

Українська платформа телефонії, колтрекінгу та наскрізної аналітики Ringostat запустила новий продукт на основі штучного інтелекту для контролю відділу продажів. Відтепер керівникам не потрібно витрачати час на прослуховування записів розмов, щоб оцінити роботу менеджерів.

Про це повідомляє ШоТам.

Що кажуть розробники

Прослуховування дзвінків – основа контролю відділу продажів і навчання нових співробітників. Але такий процес забирає багато часу. Півгодини на аналіз п’ятихвилинної розмови – це реальні дані з досвіду Ringostat. І це за умови, що керівник дуже стисло описує слабкі місця та поради.

«Я довгий час мріяв про можливості використання AI в Ringostat. Ще у 2015 році ця ідея була записана у планах розвитку нашої платформи. Щойно ми побачили можливість впровадити ШІ у Ringostat, відразу почали робити тести. Результат просто захоплював, але потрібен був час на складання правильних запитів, автоматизацію, вструктурування відповіді. Ringostat AI, звісно, буде розвиватися й великими темпами», – зазначає CVO і засновник Ringostat Олександр Максименюк.

Розробники зазначають, що Ringostat AI зможе вирішити проблему тривалого аналізу дзвінків, адже продукт допоможе суттєво заощадити час на контроль команди. ШІ перекладає діалог з мови комунікації на мову, зрозумілу користувачу, аналізує, розшифровує та навіть надає поради щодо подальших кроків.

«Ringostat AI чимало допомагає і нам самим. Раніше за відсутності польськомовного тімліда було важко контролювати, як відбуваються розмови з клієнтами з Польщі. А тепер ми маємо текстовий переклад кожної розмови – тож ця проблема вирішилась», – зазначає Костянтин Червяков, ССО Ringostat.

Приклад роботи ШІ.

Яку інформацію надає ШІ про виклик

  1. Розшифровка діалога, перекладена англійською мовою. Це допоможе зрозуміти, як команда працює з іноземними покупцями — навіть, якщо керівник не володіє їхніми мовами. А розшифрований текст буде ще легше сприймати візуально, ніж на слух.
  2. Оцінка, чи потрібно приділити увагу діалогу (від 1 до 10), і стислий опис, чому саме.
  3. Перелік ключових моментів розмови.
  4. Поради з кращими наступними кроками, які має здійснити менеджер після розмови. Наприклад, надіслати документи клієнту.
  5. Помилки спеціаліста під час розмови та стислий опис її сенсу.
  6. Висновок, чи менеджеру вдалося виконати завдання клієнта, та прогнозує ймовірність продажу.
  7. Загальний настрій розмови — наприклад, позитивний, нейтральний, негативний. Настрій також фіксується за обома учасникам діалогу.

Для кого це рішення

Продукт працює з аудіозаписами розмов, що здійснює платформа Ringostat. Він надає звітність як за кожним дзвінком, так і вибірку за всіма діалогами, де показується зведена інформація про кожен. Так миттєво можна побачити, на які дзвінки звернути увагу.

Рішення буде корисним для малого та середнього бізнесів, адже допоможе покращити якість обслуговування, докладаючи до того менше зусиль. Також розшифровка найвдаліших діалогів — хороша база для навчання новачків.

Приклад роботи ШІ.

Довідка

Ringostat — це частина Netpeak Group, українська платформа колтрекінгу, телефонії та наскрізної аналітики. У портфоліо клієнтів Ringostat понад 1300 компаній, серед яких Peugeot, Mercedes-Benz, Jooble, OLX. 120 топових digital агенцій є партнерами Ringostat і використовують його в роботі щодня.

Нагадаємо, благодійна організація Хвиля’91 та Нацгвардія запустили фабрику з виробництва дронів-камікадзе для українського війська. Проєкт підтримали українські айтівці: група ІТ-компаній Netpeak Group та агентство інтернет-маркетингу Netpeak передали 2 млн грн.

Крім того, компанія Tonti Laguna, яка є частиною Netpeak Group, запустила перший український ASO-сервіс — Asolytics. З його допомогою можна збільшити видимість мобільних додатків у магазинах та збільшити кількість завантажень.

Фото: надане ШоТам.

Коментарі

Технології

Monobank випустив нові обкладинки на картки у дусі «S.T.A.L.K.E.R. 2» (ФОТО)

Опубліковано

Нові скіни та аватар з котом розробили до виходу української гри «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля». Її випустили 20 листопада цього року.

Про це повідомив співзасновник Monobank Олег Гороховський у телеграмі.

Співзасновник банку вказав, що за перший день понад 160 тисяч користувачів установили цей скін. Разом із цим українці зможуть почути особливий звук оплати.

«У самої грі є заховані великодки. Уважні сталкери помітили що в Заліссі, локації на початку гри, продавець Хом’як тримає на прилавку вагу, а на ній наліпка з котиком з Monobank», — написав Олег Гороховський.

Фото: телеграм-канал Олега Гороховського

Читайте також: Українці створили ШІ-бот, який полегшує виконання рутинних завдань

Про українську гру

Події «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля» розгортаються у Чорнобильській зоні відчуження. Гравцям потрібно понад 35 годин, щоби пройти основну сюжетну лінію. Гру локалізували українською та англійською мовами — російська повністю відсутня. Після повномасштабного вторгнення розробники видалили все, що записували цією мовою.

Раніше ми писали, що українську гру «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля» присвятили захисникам України

Фото обкладинки: телеграм-канал Олега Гороховського

Коментарі

Читати далі

Технології

Прапор України в космосі: у перший туристичний вихід взяли синьо-жовтий стяг (ФОТО)

Опубліковано

Американський бізнесмен Джаред Айзекман, який підтримує Україну через фандрейзингову платформу UNITED24, узяв український прапор у перший у світі туристичний вихід у відкритий космос.

Про це повідомив очільник Міністерства цифрової трансформації Михайло Федоров у фейсбуці.

Перша туристична місія

Завдяки американцю синьо-жовтий прапор подолав еліптичну дистанцію на відстані 1400 кілометрів від Землі. Це рекордна висота з часів космічної програми «Аполлон», яку проводили з 1961 по 1972 рік.

Читайте також: SpaceX-31 з проєктом українських школярів на борту стартувала у США

Фото: фейсбук-сторінка Михайла Федорова

Місію повністю транслювали у прямому етері. Айзекман та інженерка SpaceX Cара Гілліс по черзі виходили з капсули і виконували маневри над Австралією, Новою Зеландією й Тихим океаном.

«Ми знаємо, що це лише один крок у значно довшій подорожі, і дуже пишаємося бути частиною цього. Вдома в усіх нас багато роботи, але звідси Земля видається ідеальним світом», — зазначив Джаред Айзекман.

Читайте також: Український науково-фантастичний фільм «Ти — Космос» отримав нові міжнародні нагороди

Підтримка від Джареда Айзекмана

За словами керівника Мінцифри, Джаред допомагає нашій країні після початку повномасштабної війни. У 2022 році він уперше долучився до збору Скотта Келлі — через UNITED24 задонатив 100 000 доларів на авто швидкої допомоги.

Нагадаємо, що перша пісня, що пролунала у космосі, була українською: історія Павла Поповича (ВІДЕО).

Фото обкладинки: Polaris/X

Коментарі

Читати далі

Технології

Українці створили ШІ-бот, який полегшує виконання рутинних завдань

Опубліковано

Ентузіасти Крістіна Ніколаєва та Олександр Кривець створили VIRSHI — інноваційний проєкт, що допомагає українцям відкривати можливості штучного інтелекту.

Про це повідомляє dev.ua.

Що таке VIRSHI?

Назва проєкту — це поєднання слів «вір» і «ШІ», що відображає місію його засновників. VIRSHI допомагає бізнесам інтегрувати штучний інтелект у робочі процеси, навчає користуватися сучасними інструментами та консультує щодо оптимізації задач за допомогою ШІ.

«Ми прагнемо, щоб кожен побачив, як штучний інтелект може змінити життя. Для цього ми створили телеграм-бота, який надає поради для підвищення продуктивності у будь-якій сфері», — діляться розробники.

Читати також: Українську гру «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля» присвятили захисникам України

Як це працює?

Бот @vir_shi_bot аналізує рутину користувача та пропонує корисні інструменти, що спрощують виконання повсякденних завдань. Наприклад, він може порадити програми для тайм-менеджменту, автоматизації роботи чи навіть підказати, як ефективніше організувати свій день.

Нагадаємо, що в «Резерв+» додали можливість оформити відстрочку для багатодітних батьків.

Фото обкладинки: Freepik.

Коментарі

Читати далі

Шопочитати

Культура4 години тому

Як у Залужного та «ДахиБрахи»: юрист з Кропивниччини створює вибійчані хустки та відроджує українське ремесло

Костянтин Данильченко — юрист і водночас засновник майстерні вибійкарства «Будяк Кучерявий». Вибійка — це техніка...

Культура2 тижні тому

Степ, аромат полину, запахи моря і гір — це проєкт «Yuşan-Зілля» про єдність культур українців і кримських татар 

У залі поволі згасає світло, простір наповнюють перші акорди. Український голос починає пісню, а в...

Суспільство3 тижні тому

Адаптивний одяг, інклюзивний посуд і дошки для нарізання: ці ініціативи полегшують життя людям з пораненнями

Нарізати овочі, поснідати улюбленими стравами, одягти штани — всі ці повсякденні справи стають справжніми викликами...

Суспільство4 тижні тому

«Чи я можу вам допомогти?»: це хлопці з соцмереж, які купують у бабусь квіти та роблять інші добрі справи

Ви точно бачили ці відео в соцмережах, коли хтось купує продукти для літньої жінки, скуповує...