Суспільство
Українська музична премія Aprize Music Awards оголосила номінантів
Українська музична премія Aprize Music Awards оголосила основних номінантів – цього разу, крім кращого альбому року, обиратимуть переможця нової номінації – Aprize One to Watch.
Познайомившись з понад 600 музичними роботами 2020 року та провівши ретельну селекцію, команда Aprize готова поділитись шорт-листом премії:
- паліндром
- Dakhabrakha
- Ragapop
- ALLOISE
- Our Atlantic
- Vadim Bessarab Trio
- Disappeared Completely
- Vadim Derepa
- Heinali
- Alexander Seleznov
Онлайн Радіо Аристократи проводять музичну премію вже п’ять років поспіль, слухаючи буквально усі українські релізи, неважливо це відомий музикант, або талановитий початківець, який прагне поділитися своєю музикою.
Нова премія
Особливістю премії ювілейного року стала нова номінація — Aprize One to Watch. Така ініціатива зародилась між редакціями Радіо Аристократи та онлайн-медіа СЛУХ. Основна мета номінації — підтримка артистів-початківців, яким не вистачає можливостей, аби потрапити у ширше поле зору своєї потенційної аудиторії. Як один із результатів, переможець чи переможниця номінації отримає промо-підтримку на 2021 рік від обох редакцій.
Читайте також: Проєкт «не про жалість». Як працює інклюзивна кондитерська «ФіолЄтово»
До почесного журі на цей раз увійшли професіонали музичної індустрії України та Европи, серед них: Максим Сердюк (СЛУХ), Андрій Уреньов (mamamusic), Ігор Панасов (Karabas LIVE), Євген Ступка, Jamala, Darek Mazzone (Radio Host KEXP), Tony Duckworth (Eastern Europe PIAS), Oskar Strajn (Booker ESNS Eurosonic Noorderslag), Анна Земскова (Harper’s Bazaar), Євгенія Стрижевська (Kyiv Music Days) та інші.
Ім’я переможця стане відоме 26 лютого на традиційній вечірці у клубі Mezzanine. До лайн-апу вечора увійшли резидент формації DJBuro та музичний гурман Sivash, український інді-поп гурт Our Atlantic, експериментальна електроніка від Ragapop та космічний Polygrim. Кожен бажаючий може приєднатись до Aprize та насолодитись лайвами українських музикантів.
Нагадаємо, створили першу бюджетну українську метал-гітару.
Як ми повідомляли раніше, українці створили оригінальний музичний інструмент із каналізаційних труб.
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі