Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
https://www.youtube.com/embed/6-hKRlxzTXESSSSSS

Суспільство

Українська компанія MatroLuxe роздала понад 3000 матраців на блокпости (ВІДЕО)

Опубліковано

Українські підприємці із компанії  MatroLuxe забезпечили «матрацний тил» для наших захисників та захисниць.

Як їм вдалося організувала «найм’якшу» підтримку, розповідає ШоТам.

Вони роздали понад 3000 матраців на блокпости та в укриття. Щоб продовжувати робити нові матраци, перебралися із Дніпра до Львова.

MatroLuxe – один із найбільших виробників матраців в Україні. До вторгнення росіян компанія виробляла 4000 матраців на добу.

«Торік робили анкетування і виявилося, що кожна 7-ма родина в Україні має нашу продукцію», — розповідає директор із маркетингу компанії MatroLuxe Ростислав Коротецький.

«Матрацну підтримку» відчували у бліндажах і на блокпостах

24 лютого вперше за 18 років виробництво зупинилося. Перша думка – чим допомогти країні?

«Було прийнято рішення співпрацювати з волонтерськими організаціями, із ЗСУ, з теробороною різних куточків України. І за перший місяць війни ми роздали близько 3000 матраців на різні потреби: і в бліндажі, і на блокпости…», — згадує Ростислав Коротецький, директор із маркетингу компанії MatroLuxe.

«Матрацна підтримка» від MatroLux поїхала й до дитячих будинків. Щоб зберегти виробництво, частину цехів релокували до Львова.

У Львові облаштують хаб для роботи на експорт

І хоча нині компанія вже відновила роботу в Дніпрі, на Львів має великі плани. Тут буде хаб для роботи на експорт, а ще тут унікальна команда. Круті українські матраци разом роблять львів’яни, маріупольці та харків’яни.

«У 2014 році я виїхав із Луганської області. Я пам’ятаю той період і я розумію, наскільки важливо відчувати підтримку з усім цим процесом переїзду», — Ростислав Коротецький, директор з маркетингу компанії MatroLuxe.

Читайте такожКалімби з Азовського узбережжя. Українські майстри створюють унікальний музичний інструмент, що дарує спокій під час війни

«Колектив у нас класний, дружний. Хлопці з різних куточків України, і з кожним треба знайти спільну мову. Працюємо ми злагоджено – хлопці можуть матрац зробити за 3 хвилини, якщо треба!», — каже Олег Кравченко, працівник компанії MatroLuxe, який приїхав із Харкова.

«Навчилися говорити нашими діалектами українськими. Різні слова – як от «файно». Вони у нас вчаться, а ми в них щось беремо!», — розповідає Ірина Іщук, працівниця компанії MatroLuxe.

Ось так MatroLuxe тримає економічний тил та дбає про здоровий сон українців навіть під час війни.

Нагадаємо, бренд меблів Roomio облаштував у Львові офіс-гуртожиток для працівників.

Також ШоТам розповідав, як харків’янка заснувала перше в Україні виробництво зубної пасти.

Суспільство

МВС запускає електронний кабінет постраждалого й гарячу лінію з питань соцзахисту для військових

Опубліковано

Міністерство внутрішніх справ запускає два сервіси для військовослужбовців та правоохоронців. Йдеться про електронний кабінет постраждалого і контактний центр з питань соціального захисту.

Про це повідомляє пресслужба МВС України.

Електронний кабінет постраждалого буде працювати на сайті правоохоронного відомства. Там військовослужбовці Нацгвардії, Держприкордонслужби, поліцейські та рятувальники, які мають статус постраждалих, а також члени їх родин, можуть отримати доступ до своїх облікових даних та залишити запит на медичну, психологічну, юридичну допомогу. Для цього необхідно зареєструватися в Єдиному вікні для громадян.

Читайте також: В Україні затвердили програму ГрінДіс: що це таке та як цим скористатись

Контактний центр з питань соціального захисту доступний за коротким номером 1536. Фахівці гарячої лінії з понеділка по суботу з 9:00 до 18:00 консультуватимуть щодо отримання психологічної, медичної та грошової допомоги, нарахування пільг, призначення пенсії тощо.

Нагадаємо, на вокзалі Києва відкрився пункт рекрутингу до армії.

Фото: МВС

Читати далі

Суспільство

Уряд змінив умови оренди держмайна на час воєнного стану: хто зможе не платити

Опубліковано

Кабмін уніс зміни до постанови від 27 травня 2022 року №634 “Про особливості оренди державного та комунального майна в період воєнного стану”.

Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Зокрема, вирішили звільнити від орендної плати фізичних осіб та ФОП, призваних на військову службу.

А також – припинити нарахування орендної плати орендарям державного та комунального майна, розташованого на територіях активних бойових дій, територіях активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси, або на тимчасово окупованих територіях (відповідно до Переліку територій, затвердженого наказом Мінреінтеграції від 22 грудня 2022 року № 309 (зі змінами).

Читайте також: UAnimals запустили онлайн-видання про гуманність до тварин і довкілля

Крім цього, комунальним підприємствам, які повністю або частково фінансуються за рахунок місцевого бюджету, дозволили оренду держмайна без проведення аукціону для цілей облаштування гуртожитків для ВПО за ціною 1 гривня за 1 квадратний метр площі.

Ці зміни були розроблені Фондом державного майна України у співпраці з Мінреінтеграції та іншими відомствами.

Нагадаємо, у Міноборони розповіли про грошове забезпечення для важкопоранених військових.

Фото: Уряд

Читати далі

Суспільство

Офіційний канал застосунку “Дія” з’явився у месенджері WhatsApp

Опубліковано

У месенджері WhatsApp з’явився офіційний канал застосунку “Дія”. Підписатися на канал “Дії” у WhatsApp можна за посиланням.

Про це повідомляє пресслужба застосунку.

“Дія у WhatsApp. Дізнаватися про діджитал-новини країни відтепер ще зручніше. Турбуємось, щоб українці отримували перевірену інформацію з офіційних джерел, — розширюємо канали комунікації держави у смартфоні”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Дії можна подати заяву у Міжнародний реєстр збитків: як це зробити

Крім того, нещодавно свою діяльність у месенджері розпочали офіційні канали Мінцифри та міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.

Про Дію

«Дія» — мобільний застосунок, офіційно запущений у 2020 році. Дає змогу зберігати водійське посвідчення, внутрішній і закордонний паспорти й інші документи в смартфоні, а також передавати їхні копії при отриманні банківських чи поштових послуг, заселенні в готель і в інших життєвих ситуаціях.

Також через «Дію» можна отримати такі державні послуги як єМалятко (комплексна послуга при народженні дитини), зареєструвати бізнес і ФОП онлайн, сплачувати податки й подавати декларації, підписувати будь-які документи, змінювати місце реєстрації тощо. До 2024 року планується перевести 100 % державних послуг у Дію.

Нагадаємо, Дія запустила нову послугу спільно із ДТЕК.

Фото: ДІЯ

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Можливості39 хв. тому

Вчити англійську навіть під час війни. Мовна школа у Чернігові відновила роботу після ракетного удару завдяки гранту

Стільці перекинуті й вкриті уламками скла. Стеля впала, а двері вирвані. Це наслідки у школі...

Суспільство1 тиждень тому

«Усе життя я жила з дискомфортом від того, що зі мною щось не так. Тепер мені стало легше»: історія Тоні, яка в 41 дізналася, що в неї аутизм

«Сьогодні день мого камінг-ауту. У мене аутизм», — написала одного дня Тоня на своїй сторінці...

Суспільство3 тижні тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство1 місяць тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

РЕКЛАМА: