Суспільство
«Українська бронетехніка» передала на фронт 600 мінометів
Підприємство «Українська бронетехніка» повністю відновило виробництво мінометів різних калібрів та цьогоріч поставило нашому війську понад 600 одиниць.
Про це компанія повідомила у фейсбуці.
Зазначається, що з початку повномасштабного вторгнення частина виробничих потужностей підприємства на сході країни була захоплена ворогом.
«Ми знайшли спосіб відновити виробничі цикли, провести кваліфікаційні випробування та запустити на релокованих майданчиках виробництво мінометів калібрів 60 мм, 82 мм та 120 мм», — розповів генеральний директор ТОВ «Українська бронетехніка» Владислав Бельбас.
Компанія на сьогодні не тільки відновила, але й значно наростила, порівняно з довоєнним періодом, обсяги виробництва артилерійської зброї.
Читайте також: Госпіталь для душі: мама «Привида Києва» відкрила на Прикарпатті реабілітаційний центр для захисників та їхніх родин
За інформацією, «Українська бронетехніка» постійно на зв’язку з військовими, які експлуатують міномети. Для них розробили прості відеоінструкції щодо використання мінометів.
Про підприємство
Українська бронетехніка — українське приватне підприємство оборонно-промислового комплексу. Спеціалізується на проєктуванні та виробництві техніки військового і цивільного призначення. Серед продукції: бронеавтомобілі, автомобілі швидкої медичної допомоги, міномети. Розташоване у Києві. З 2015 року компанія розробляє та виготовляє броньовану колісну техніку (СБА «Варта» та СБА «Новатор») відповідно до потреб Міністерства оборони України та Національної гвардії України.
Нагадаємо, в Україну привезли перші кілька тисяч 122 мм осколково-фугасних артилерійських снарядів з повним зарядом. Їх виробляють у партнерстві з боєприпасним холдингом Східної Європи.
Також «Українська Бронетехніка» налагодила виробництво мін з двома країнами НАТО.
Фото: facebook.com/ukrainianarmor.
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі