

Суспільство
Український завод, що виготовлятиме електрофурнітуру: де і коли він з’явиться?
У місті Біла Церква на Київщині з’явиться завод, що виготовлятиме електрофурнітуру. Про це повідомив засновник UFUTURE INVESTMENT GROUP на своїй сторінці у Facebook.
Де розташований завод?
Підприємець зазначає, що завод розташовуватиметься на території індустріального парку Білої Церкви, матиме назву Plank та вироблятиме електрофурнітуру.
Коли він почне працювати?
“Протягом року тут збудовано перший завод Plank, який через місяць почне працювати на повну силу, – додає бізнесмен. – Переконаний, що в Україні можна дешево та якісно виробляти все те, що імпортуємо із Польщі, Китаю та інших країн. Перша тестова продукція нашого заводу Plank вже на полицях місцевого Епіцентру”.
Окрім того, підприємець заявив, що у 2019 році у його планах є запустити ще два заводи в індустріальному парку Білої Церкви. Також він запросив власників маленьких виробництв або їх прототипів до співпраці.
Читайте також: Ще одне місто в Україні збудує сміттєпереробний завод
Індустріальний парк “Біла Церква” був заснований та розвивається українським девелопером UDP, який з 2002 року реалізував в Україні такі проекти , як ТРЦ «Ocean Plaza», Міжнародний аеропорт «Київ» та ін. Площа земельної ділянки складає 70 га, яка функціонально спрямована на розвиток таких галузей промисловості, як машинобудування та металообробка, деревообробна промисловість та виробництво меблів, харчова промисловість та сумісні із зазначеним галузі.
Інвестиційна група UFuture з головним офісом у Брюсселі об’єднує бізнес-проекти та соціальні ініціативи. До її складу входять девелоперська компанія UDP, міжнародний аеропорт “Київ”, індустріальний парк “Біла Церква”, один з провідних гравців ринку зеленої енергетики UDP Renewables, фармацевтична компанія “Біофарма”, а також інноваційні парки UNIT.City і LvivTech.City.
Нагадаємо, що в аеропорту “Біла Церква” восени цього року планується відкриття міжнародного пункту пропуску. Як зазначається, розвиток регіонального аеропорту “Біла Церква” та створення на його базі мультимодального вантажного комплексу визначили пріоритетним проектом.
Суспільство

«Укрзалізниця» додала на платформі Видубичі-Трипільські в Києві зупинки для двох потягів далекого сполучення. З 10 квітня ці потяги зупинятимуться на платформі в обох напрямках.
Про це повідомили в компанії.
На зупинці зупинятимуться такі потяги:
- №79/80 «Січеслав» Дніпро – Львів;
- №793/794 Черкаси – Київ.
Читайте також: Що робити, якщо з додатку «Укрзалізниці» після кібератаки зникли квитки
Платформа Видубичі-Трипільські розташована поруч із Південним мостом та транспортною розв’язкою, що робить її зручною для пересадки. Вона входить до транспортного вузла «Видубичі», який об’єднує:
- станцію метро «Видубичі»;
- приміську платформу «Видубичі» та кільцеву електричку;
- автостанцію «Видубичі».
Як зазначили в УЗ, ця зупинка дозволить мешканцям лівобережних районів Києва швидше та зручніше добиратися до Черкащини, Кіровоградщини та Придніпров’я.
Нагадаємо, що «Укрзалізниця» впровадила безплатні пропозиції для пасажирів.
Фото обкладинки: RailGallery
Суспільство

Активісти руху «Жовта стрічка» до початку другого місяця весни розповсюдили у Сімферополі, Севастополі, Бахчисараї, Ялті та Армянську символи спротиву.
Про це повідомили у «Жовтій стрічці».
«Квітень вступає у свої права, а рух спротиву продовжує невтомно доводити, що Крим — це Україна. Бо спротив триває. Бо українці борються. Бо кожного дня на Кримському півострові тривають акції спротиву, і сьогоднішній день не виключення. Бо КРИМ — ЦЕ УКРАЇНА!» — написали у русі.
Читайте також: Ukraїner та PR Army створили фільм про депортацію кримських татар (ВІДЕО)




Нагадаємо, що рух активісти «Жовтої стрічки» до 24 лютого провели акцію в окупованих містах (ФОТО).
Раніше ми писали, що у Криму на вершині Пахкал-Кая встановили українські прапори (ФОТО).
Фото: телеграм-канал «Жовтої стрічки»
Суспільство

«Укрпошта» випускає новий набір марок із зображеннями шести українських маяків. Серію «Маяки України» започаткували у 2009 році та продовжували у 2010 та 2020 роках.
Про це повідомили в компанії.
На марках зобразили маяки Чорного та Азовського морів:
- Ай-Тодорський та Чаудинський у Криму;
- Шаганський маяк, що на Одещині;
- Білосарайський та Бердянський Верхній маяки;
- Руський Задній — маяк Бузько-Дніпровсько-лиманського каналу в Миколаївській області.
Читайте також: Латвійський альпініст дістався до Південного полюса на підтримку України (ФОТО)
«Українські дороговкази — це більше, ніж просто проблиск світла. Вони символізують прибуття з далеких країв додому. Вони втілюють у собі силу, що допомагає не піддатися стихії та не заблукати в бурхливих хвилях, а повернутися в рідну спокійну гавань»‚ — написали в «Укрпошті».
Автором фото на марках став Олександр Заклецький, дизайн блока, листівок та конверта розробила Оксана Шуклінова. Тираж поштового набору — 50 тисяч примірників.


Нагадаємо, що «Укрпошта» випустить пам’ятні марки про Маріуполь із напиленням з «Азовсталі» (ФОТО).
Фото: фейсбук-сторінка «Укрпошти»