Суспільство
Український фестиваль потрапив до списку найкращих у Європі
Фестиваль сучасного мистецтва «ГогольFest» став одним із переможців престижної європейської премії EFFE Awards 2019–2020. Церемонія нагородження фестивалів-лауреатів відбулася 26 вересня у Брюсселі, з посиланням на “Радіо Свобода” повідомляє Укрінформ.
Що вразило журі?
«ГогольFest» – це дивовижна платформа для мистецького розвитку: не просто якийсь фестиваль в одному місті, але повноцінний мистецький рух, який формують різні фестивальні платформи та напрямки у всій країні – Україні. Стратегічний та мистецький вибір надзвичайно сильний: сучасний, інноваційний, енергійний, успішно прийнятий в умовах обмежених фінансових засобів та політичних потрясінь», – наголосило міжнародне журі премії.
Читайте також: До Дніпра вперше їде міжнародний фестиваль сучасного мистецтва
Президент фестивалю сучасного мистецтва «ГогольFest» Влад Троїцький під час отримання нагороди сказав: «Мистецтво відкриває нам шлях у майбутнє, яке, сподіваюсь, буде прекрасним».
Хто ще у ТОПі?
Переможцями премії EFFE 2019–2020 також стали Conrad Festival, Варшава, Польща; Festival Deltebre Dansa, Дельтебре, Іспанія; Førde Traditional and World Music Festival, Форді, Норвегія та Welcome to The Village, Леуварден, Нідерланди.
Зазначимо, що «ГогольFest» – міжнародний мультидисциплінарний фестиваль. За час існування (з 2007 року) його відвідали 575 тисяч глядачів, на 13 локаціях у трьох містах відбулося чотири тисячі подій, в яких взяли участь 20 500 українських та 1200 закордонних митців з понад 40 країн світу.
Суспільство
Про що фільм?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі