Технології
Український безпілотний авіаційний комплекс готують до серійного виробництва
Модернізований безпілотний авіаційний комплекс Spectator-М1, який був нещодавно прийнятий на озброєння ЗСУ, готують до серійного виробництва. Про це поінформував на брифінгу в Інформаційному агентстві Міноборони АрміяInform тимчасовий виконувач обов’язків директора Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міністерства оборони України полковник Андрій М’ясников.
Що це за техніка?
Spectator-М1 — удосконалена версія безпілотників Spectator від ВАТ «Меридіан» ім. С. П Корольова. Перші безпілотні комплекси Spectator надішли до української армії у 2015-му. Відтоді він устиг добре себе зарекомендувати на фронті й отримав схвальні відгуки від військових, що його експлуатували. Тому було ухвалено рішення взяти на озброєння вже нову, кращу версію цього літального апарата.
Які переваги безпілотника?
Spectator-М1 призначений для ведення повітряної розвідки як удень, так і вночі. У процесі модернізації безпілотний комплекс отримав новий тепловізор, удосконалену станцію керування. Також зменшено вагу, що дає апарату змогу більше часу перебувати у повітрі.
Читайте також: В Україні представили безпілотник для броньованих катерів
Новітній комплекс піднімається на висоту до 3600 метрів, має максимальну швидкість польоту 120 км/год, а швидкість, на якій виконує завдання, становить 70 км/год. У повітрі безпілотник може перебувати понад дві години. Комплекс здатний передавати відеоінформацію у цифровому кодованому вигляді, а дальність польоту становить до 150 км.
Нині фахівці ВАТ «Меридіан» ім. С. П Корольова готують Spectator-М1 до серійного виробництва, яке планують розгорнути у рамках Державного оборонного замовлення.
Технології
Як долучитися
Коментарі
Технології
Як працюватиме сервіс
Маршрути та старт проєкту
Коментарі
Технології
Як працює технологія
- нейтральні (пейзажі, тварини, міські види);
- тригерні (окопи, поранення, зруйновані міста, понівечені тіла тощо).
Коментарі