Суспільство
Українські школярі завоювали медалі на Міжнародній олімпіаді у Катарі
Українські школярі завоювали три бронзові медалі на Міжнародній молодіжній науковій олімпіаді з біології, хімії та фізики «IJSO 2019», повідомляє прес-служба МЗС.
Зазначається, що олімпіада відбулася 3-12 грудня 2019 року у Катарі, участь в якій брали 409 учасників із 70-ти країн світу.
Читайте також: Як 10-річні українські генії рятують від шахрайства у магазинах (ВІДЕО)
Медалі здобули Яна Головацька, Дмитро Антонович та Олександр Стасовський.
11 грудня 2019 р. молодих українських науковців разом із їхніми вчителями були прийняті в Посольстві України в Державі Катар, де відбулося їхнє спілкування зі дипломатами установи.
Довідка
16-й Міжнародна наукова олімпіада серед юніорів організований Міністерством освіти і вищої освіти Катару у співпраці з Катарським університетом, щоб перевірити свої знання і навички в галузі фізики, біології та хімії.
Конкурс складається з двох окремих теоретичних тестів та практичний тест. Ці тести повинні бути результатом командної роботи всіх учасників студентів.
Читайте також: Як дівчинка з ДЦП підкорила Говерлу
Мета цього наукового конкурсу – познайомити школярів, які займаються науковою. Крім того, він заохочує і винагороджує прагнення до досконалості в науковій діяльності і стимулює обдарованих студентів до подальшого розвитку своїх талантів в галузі природничих наук.
Нагадаємо, українські школярі потрапили в десятку найкращих на олімпіаді з робототехніки.
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі