Технології
Українське підприємство представило новітній БТР для морпіхів
ПрАТ «Науково-виробниче об’єднання „Практика“», що входить до складу «Ліги оборонних підприємств України» офіційно представило новий бронетранспортер «Отаман-3». Презентація відбулася на Міжнародній виставці «Зброя та Безпека-2019», повідомляє Defense Express.
Бронетранспортер «Отаман-3» з колісною формулою 6х6 розглядається як основний претендент для оснащення Морської піхоти України.
Чим особливий “Отаман”
Зазначається, що «Отаман-3» від старих радянських БТР відрізняє те, що він спроєктований, згідно з останніми тенденціями у бойових машинах такого класу: переднє розташування двигуна (Deutz – об’ємом 11,9 л та потужністю 558 к.с. – прим. ДЕ) та заднє розташування відсіку десанту (9 бійців).
Ця українська бронемашина має повноцінний протимінний захист з багатошаровим полом та протимінними сидіннями (стандарт НАТО STANAG 4569 – здатна витримати до 8 кг вибухівки – прим. ДЕ). Крім цього вона має протикульовий рівень захисту ПЗСА-5 (базовий) або STANAG лвл 4 (від куль 14,5 мм на відстані 200 метрів) при встановленні додаткового керамічного захисту.
Читайте також: Укроборонпром вперше презентує 6 новітніх розробок техніки
Коли з’явиться у війську
Розробники кажуть, бойова машина вже готова до державних випробувань, однак конкретні строки їх завершення у НВО «Практика» назвати не наважуються, бо машина занадто інноваційна.
«Будемо відверті – раніше 2021, а може 2022 року вона у військах не з’явиться. Ми, зі свого боку, намагаємося якомога швидше. Просто вибачте, машина складна, швидко такі речі не робляться. Ми не в МакДональдсі», – відзначив начальник відділу розвитку НВО «Практика» Сергій Вілков.
Нагадаємо, Міжнародна виставка “Зброя та Безпека 2019” проходить у Міжнародному виставковому центрі у Києві і триватиме до 11 жовтня.
Технології
Перевантаження інтернету
Коментарі
Технології
Про нову розробку
Деталі
Коментарі
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Коментарі