Суспільство
Українська агрофірма виділила понад 5 млн грн на боротьбу з коронавірусом
Український бізнес продовжує допомагати у боротьбі з поширенням коронавірусу. Компанія ALFA Smart Agro, виробник засобів захисту рослин та мікродобрив, виділила понад 5 млн грн для закупівлі обладнання та засобів індивідуального захисту для медичних закладів м. Біла Церква, де знаходяться виробничі потужності компанії.
Про це повідомила пресслужба компанії, передає Агробізнес сьогодні.
«У ситуації, яка склалася в Україні та світі, ми не можемо залишатися осторонь. Об’єднання сил держави і бізнесу та усвідомлення особистої відповідальності кожного – тільки це зможе зупинити поширення вірусу та вберегти життя людей», – зазначив Роман Шпаченко, директор Білоцерківського заводу препаративних форм.
Читайте також: Дві львівські компанії купили обладнання для лікарень на 4 млн грн
Адресна допомога
Компанія надала адресну допомогу Білоцерківській міській лікарні №3, яка є опорним медичним закладом Київської області, що прийматиме пацієнтів із коронавірусом. ALFA Smart Agro передала лікарні цифровий палатний (мобільний) рентгенівський апарат Cybermobil Plus 30, із пристроєм цифрової рентгенографії Fire CR20 та цифровим плівковим принтером IMAX 250. Крім того, вже закуплено та очікує доставки найближчим часом:
- три апарати штучної вентиляції легень високого класу VG70;
- три монітори пацієнта з функцією капнографії.
Читайте також: Як українські IT-компанії допомагають у боротьбі з коронавірусом
Захистити медиків
Окрім цього, компанія передала велику партію засобів індивідуального захисту для медичних працівників Білоцерківської міської лікарні №3, Білоцерківської центральної районної лікарні та Дроздівської амбулаторії загальної практики та сімейної медицини Білоцерківського району. Зокрема медпрацівникам було передано:
- костюми біозахисту одноразового та багаторазового використання;
- захисні медичні окуляри та окуляри зі щитками;
- медичні рукавички з довгими манжетами;
- медичні дезковрики;
- респіратори класу захисту FFP3.
«Дякуючи небайдужим підприємцям та активній позиції громадян, разом ми зможемо подолати поширення небезпечної хвороби в місті. Вже сьогодні ми отримали пересувний рентген апарат і зараз чекаємо на отримання ШВЛ, крім того – монітори, костюми, маски. Всі стикнулися з тотальним дефіцитом обладнання, знайти та купити його дуже складно. Компанія ALFA Smart Agro має зв’язки за кордоном, тому ми, звичайно, дуже вдячні їм за допомогу. Це, без перебільшень, допоможе рятувати життя людей», – зазначив міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий.
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям.
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів.
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі