Технології
Україна замовляє велику кількість протитанкових ракетних комплексів Javelin
Україна планує замовити у Міноборони США більше протитанкових ракетних комплексів Javelin. Про це в інтерв’ю Радіо Свобода повідомив тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор.
Про яку домовленість йдеться?
“Україна «хотіла б придбати більше Javelin» з оборонною метою за програмою зовнішніх військових продажів Міністерства оборони США”, – уточнив американський дипломат.
Про те, що Україна висловила зацікавленість в отриманні більшої кількості протитанкових ракетних комплексів «Джавелін», у березні 2019 року повідомляв і спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер.
Читайте також: Цьогоріч ЗСУ отримають 9,5 млн боєприпасів та понад 6 тис. нових і модернізованих зразків техніки
Наприкінці 2017 року адміністрація президента США Дональда Трампа ухвалила рішення про продаж Україні летальної зброї, у тому числі протитанкових ракетних комплексів Javelin. 1 березня Державний департамент США схвалив продаж Україні 210 протиракетних комплексів Javelin і 37 пускових установок до них на загальну суму близько 47 мільйонів доларів.
Що таке Javelin?
«Джавелін» (Javelin) – американський переносний протитанковий ракетний комплекс (ППРК), призначений для ураження бронетехніки, танків, а також БПЛА, вертольотів і гвинтомоторних літаків, що заходять на посадку.
За даними Вікіпедії, розроблявся з 1986 року, прийнятий на озброєння армії США в 1996 році. Успішно використовувався в Іраку. Постачається на експорт у деякі країни світу.
Переваги
- Наведення можливе за складних метеоумов, у темряві та під час значної задимленості, що забезпечує значну перевагу над комплексами другого покоління без тепловізійних прицілів.
- Система наведення ракети не має жодної активної підсвітки цілі, яка може призвести до активації СПЗ з подальшим утворенням димової завіси. Однак, ракета може бути виявлена сучасними системами активного захисту за випромінюванням іонізованих вихлопних газів двигуна в ультрафіолетовому діапазоні.
- Ураження відбувається в найменш захищену частину танка — дах, таким чином залишковий струмінь завдяки калібру БЧ матиме потужний поза броньовий вплив.
- Ракеті важко протидіяти засобами оптико-електронного захисту, оскільки її система наведення взагалі не сприймає модульований сигнал, але наводиться на джерело ІЧ-випромінення далекої частини інфрачервоного спектра.
Технології
Хто представить Україну
- Swapp — маркетплейс, де можна продавати та обмінювати вживаний одяг;
- ECOFACTOR — компанія, у якій створюють та підтримують зарядні станції для електромобілів;
- FormSniper — стартап, що автоматизовує заповнення податкових форм та інших документів;
- if.team — платформа для проєктно-орієнтованих компаній. Вона допомагає керувати бюджетами, зарплатами співробітників і вести облік вартості проєкту;
- VanOnGo — рішення, що цифровізує процеси роздрібної доставки;
- Voopty — система для оптимізації адміністративних процесів позашкільної освіти;
- Funely Al — ШІ-платформа, яка допомагає бізнесам отримати більше клієнтів за допомогою цифрового маркетингу;
- 3D UTU — інноваційно-технологічна компанія, яка розробила та запатентувала перший і єдиний будівельний 3D-принтер в Україні;
- Generect — SaaS-стартап, що допомагає компаніям знаходити дані про їхніх потенційних клієнтів та виходити з ними на зв’язок через інтеграцію з сервісами для е-mail-розсилок.
Коментарі
Технології
Що таке кодифікація
Можливості «Змія Логістичного»
- Вантажопідйомність: платформа транспортує до 500 кг вантажу або буксирує причеп до 1050 кг;
- запас ходу: 30 км на одному заряді;
- швидкість: до 14 км/год на твердому покритті та до 13 км/год у складній місцевості;
- дистанційне керування: радіус дії до 2,9 км, з можливістю збільшення до 6 км через оптичне волокно;
- бронювання: витримує удари з дронів та наїзди на протипіхотні міни.
Масштабування виробництва
Коментарі
Технології
Що пропонує Open Kharkiv
- залишати відгуки про сервіси та партнерів;
- читати актуальні новини міста;
- пропонувати ідеї для розвитку Харкова.
Коментарі