Технології
Україна й Об’єднані Арабські Емірати планують спільно виробляти безпілотники
Україна і Об’єднані Арабські Емірати домовилися про низку спільних проектів в авіаційній сфері, а також щодо виробництва і постачання техніки для сухопутних військ ОАЕ.
Як повідомляє прес-служба Укроборонпрому, про це у рамках 53-го Paris Air Show 2019 Le Bourget повідомив генеральний директор Концерну Павло Букін, коментуючи зустріч із заступником міністра оборони ОАЕ Генерал-майором Абдулой Аль Хашми.
Сторони обговорили максимально широкий спектр співпраці, зокрема щодо логістичного забезпечення потреб Сухопутних військ ОАЕ. Одним із перспективних проектів, які обговорюються, є налагодження спільного виробництва безпілотних літальних апаратів на основі розробок ДП “Антонов”.
Читайте також: “Антонов” виготовить 13 літаків для українських рятувальників
“Якість літаків марки “Антонов” загальновизнана. Вони мають стабільний попит на ринку. Це підтверджено низкою переговорів у рамках “Paris Air Show 2019”. Наразі найбільш перспективний ринок для нас – країни Близького Сходу та Південно-Східної Азії. Українські літаки, які здатні працювати в екстремальних кліматичних умовах, повністю відповідають потребам військових та рятувальників. Тому очікуємо, що найближчим часом продукція “Антонова” займе вагому частину ринку у цих регіонах”, – підкреслив Павло Букін.
Що варто знати про підприємство?
“Антонов” – державне підприємство, що об’єднує дослідно-конструкторське бюро, завод з виробництва авіаційної техніки та льотно-випробувальний комплекс.
В активі діяльності ДП “Антонов” 22 типи нових літаків понад 110 спеціалізованих модифікацій різного військового та цивільного призначення. ДП “Антонов” виготовило близько 22 тисячі літаків, з них понад 1,5 тисячі продано в 50 країн світу.
Технології
Коментарі
Технології
Грант на модернізацію
- Рівненський навчально-реабілітаційний центр «Особлива дитина»;
- заклад дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу «Центр Пагінець»;
- заклад дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу №35.
Користь від модернізації закладів
Коментарі
Технології
Ключові особливості Dronarnya 5.0:
Три радіопередавачі
- Система підтримує одночасну роботу трьох передавачів, що значно ускладнює виявлення та блокування сигналу РЕБ.
- Можливість використання кожного передавача окремо для роботи з дронами на різних частотах, що виключає потребу в кількох станціях для різних моделей БПЛА.
Відеозв’язок і прийом сигналу
- Станція оснащена двома відеоприймачами: один працює на частоті 5,8 ГГц, інший — на 1,2 ГГц. Це дозволяє забезпечувати надійний зв’язок із дроном навіть за складних умов.
- Функція перемикання відеосигналу в реальному часі під час польоту дрона.
Механізм дистанційного керування антеною
- Встановлений на щоглі вертлюг дозволяє повертати антену на 135° до 180°, що дає можливість оперативно коригувати напрямок сигналу.
- Висота щогли може досягати 14 метрів (стандартна комплектація — 3/10/12/14 м), що покращує якість прийому сигналу.
Стабільний відеосигнал
- Dronarnya 5.0 вирішує проблему «синього екрана» (втрати відеозв’язку), забезпечуючи стабільний відеосигнал до «останнього метра» навіть у складних умовах.
Додаткові переваги
- Відстань до 100 метрів між операторським терміналом і антеною, що дозволяє бригаді працювати із захищеної позиції.
- Автоматичне сканування частот для швидкого пошуку відеосигналу вашого дрона.
Коментарі