Суспільство
Україна підписала меморандум із Apple про перепис населення
Міністерство цифрової трансформації підписало меморандум про взаєморозуміння з американською компанією Apple.
Про це у твіттері повідомив глава держави.
Зазначається, що Україна стане другою країною у світі, яка проведе перепис населення у співпраці з Apple.
Відзначимо, що перший і поки останній перепис у незалежній Україні відбувся у 2001 році. Тоді нарахували 48,457 млн українців.
Наголошується, що цифровізація є безумовним пріоритетом Української держави.
Першою країною, яка провела перепис за підтримки Apple були США. Як це зроблять в Україні ще невідомо, у США Apple надала більшу частину техніки в оренду на кілька тижнів
Читайте також: 5G та зміна ДНК. Чи вмієш ти відрізняти фейки про вакцинацію від правди? (ТЕСТ)
За даними Мінцифри, меморандум підписали під час візиту Worldwide Head of Government компанії Apple Марка Леннона. Тож Apple допомагатиме в розвитку застосунку Дія для платформи iOS.
Меморандум Мінцифри та Apple передбачає:
- запланований перепис населення 2022–2023;
- проєкти, пов’язані з переходом до режиму paperless;
- розвиток застосунку Дія для платформи iOS;
- ініціатив із цифрової грамотності;
- залучення цифрових технологій у сфері охорони здоров’я.
Також створять робочі групи, які відповідатимуть за розробку та реалізацію наших спільних ініціатив.
Відзначається, що це важливий крок для розбудови цифрової держави. Співпраця з Apple — це можливість впровадити найкращі цифрові рішення для цифровізації України
Apple – американська корпорація, яка виробляє персональні та планшетні комп’ютери, аудіоплеєри, смартфони та програмне забезпечення. Компанію вважають одним із піонерів у галузі персональних комп’ютерів та сучасних багатозадачних операційних систем із графічним інтерфейсом. Штаб-квартира Apple розташована в Купертіно (штат Каліфорнія, США). У червні 2021 року Apple відкрила офіційне представництво в Україні.
Нагадаємо, вперше в Україні проведуть сільськогосподарський перепис.
Фото: slovoidilo.ua.
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі