Суспільство
UAnimals оголосив зоозахисну премію і просить номінувати волонтерів, які рятують тварин
Рух UAnimals заснував нову для України нагороду — Всеукраїнську зоозахисну премію — та запропонував українцям самим номінувати волонтерів, які рятують тварин.
Про це йдеться на фейсбук-сторінці UAnimals.
Щоб подати кандидата, треба заповнити анкету за лінком. Журі обере номінантів з-поміж заявок.
«З перших днів повномасштабної війни команда UAnimals евакуює тварин із найгарячіших точок, забезпечує їх кормом та всім необхідним, допомагає з відбудовою притулків. Щодня ми зустрічаємо надзвичайних людей: тих, хто не кидає тварин у найскладніші миті, хто вивозить їх на безпечні території попри загрозу власному життю, хто обіймає чотирилапого, аби той не панікував через обстріли, хто віддає останню тарілку каші голодній тварині», — говорить Олександр Тодорчук, засновник UAnimals.
Сьогодні українці надихають весь світ тим, що навіть у найскладніших ситуаціях дбають про кожне життя: цивільні мешканці та військовослужбовці, бойові медики та рятувальники навіть на лінії фронту рятують і людей, і тварин.
Дивіться відео: Як росіяни хотіли привласнити українські породи собак
До складу журі Всеукраїнської зоозахисної премії увійшли:
- Олександр Тодорчук — військовослужбовець ЗСУ, засновник гуманістичного руху UAnimals та ініціатор створення МФО Гуманна країна,
- Юлія Овчинникова, співголова МФО Гуманна країна,
- Масі Найєм, військовослужбовець ЗСУ, правозахисник, громадський діяч,
- Аліна Михайлова, військовослужбовиця ЗСУ, волонтерка і громадська активістка,
- Деніел Кокс, керівник відділу кампейнінгу PETA Germany.
Вручення премії волонтерам, які, ризикуючи власним життям, рятують тварин від війни, відбудеться у четвер, 19 січня, у Києві.
Довідка
UAnimals — всеукраїнський гуманістичний рух, який бореться за права тварин та працює у різних форматах — від зоозахисних рейдів до роботи в законодавчій площині.
Нагадаємо, волонтери UAnimals врятували контуженого ведмедя поблизу Лимана.
Також ШоТам розповідав, як волонтери під обстрілами врятували тварин із екопарку на Харківщині.
Фото: uanimals.org.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі