Економіка
У Житомирі планують збудувати завод із переробки сонячних панелей
У Житомирі мають намір побудувати завод з переробки несортованих твердих побутових відходів зі спеціальним майданчиком для утилізації дахових сонячних панелей.
Про це повідомило ТОВ “МС Соціальний проект” (Київ), що входить до групи ICU, передає Енергореформа.
Технологією передбачена закрита напівавтоматична система управління відходами, яка складається, зокрема, з установки для переробки змішаних і попередньо відсортованих відходів, виробництва, подрібнення і пакетування RDF-палива (для цементних заводів), з установки для переробки біорозкладаних відходів і виробництва еко-компосту, з майданчиків для повторної переробки побутових і будівельних відходів, а також дахових сонячних панелей. Розглядається можливість виробництва компосту. Глибина переробки за цією технологією, як очікується, сягатиме 85-95%. Потужність заводу становитиме 82 тис. тонн відходів на рік.
Читайте також: У Маріуполі побудують сміттєпереробний комплекс
Про намір побудувати завод компанія “МС Соціальний проект” заявила в липні 2018 року, обсяг інвестицій оцінювався в 7-10 млн євро.
Підрядником по реалізації проекту була обрана компанія Теһпіх (Хорватія), яка є виробником обладнання і розробником МБО-Т технології (механічна, біологічна та термічна обробка і переробка твердих комунальних відходів). Теһпіх побудувала і ввела в експлуатацію більше 50 аналогічних заводів в країнах, де побутові відходи, як і в Україні, не сортуються біля будинку.
Побудувати завод планують протягом року з моменту отримання необхідних дозвільних документів.
ТОВ “МС Соціальний Проект” належить на 100% “ТОВ “КУА “Інвестиційний капітал Україна” з групи ICU. Заснована у 2006 році фахівцями з ING група ICU є однією з провідних в країні з управління активами: під її управлінням знаходяться активи понад $500 млн.
Економіка
Підсумки після тестування
Як отримати кешбек
- Подати заявку через сайт чи мобільний застосунок банку, який бере участь у програмі, або звернутися до відділення. До програми долучилися такі банки: ПриватБанк, monobank, Укргазбанк, Sense Bank, ПУМБ, Абанк, Банк Глобус, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Ощадбанк, Акордбанк та Банк Кредит Дніпро.
- Визначити картки, з яких ви оплачуєте покупки, і надати банку дозвіл на передачу інформації про транзакції з цих карток в магазинах-учасниках програми.
- Відкрити фізичну чи віртуальну картку, куди нараховуватиметься кешбек.
- У Дії в розділі Сервіси обрати картку «Національний кешбек» для виплат.
Програма «Національний кешбек»
Коментарі
Економіка
Коментарі
Економіка
Україна до кінця року отримає нове обладнання, яке забезпечить додаткові потужності розподіленої генерації на більш ніж 1 ГВт.
Про це повідомляє Міністерство енергетики.
Деталі
- Енергетики вже працюють над тим, щоб швидко змонтувати і підключити це обладнання до мережі.
- Хоча не все обладнання встигнуть підключити до кінця року, планується додати не менше 1 ГВт нових потужностей.
Читати також: Іноземні благодійники залучили 1,75 мільярда доларів для підтримки українських фермерів
До цього процесу долучені як приватні компанії, так і державні підприємства. Уряд створив сприятливі умови для інвестицій та спростив дозвільні процедури, щоб прискорити розвиток розподіленої генерації.
Нагадаємо, що Україні передали 435 мільйонів доларів на покращення зв’язку та інтернету.
Фото: Freepik.
Коментарі