Суспільство
У Музеї Джорджа Вашингтона у США запустили україномовний гід
31-й україномовний аудіогід запрацював у маєтку Джорджа Вашингтона – садибі Маунт-Вернон, де жила родина першого Президента Сполучених Штатів.
Про це повідомили у пресслужбі глави держави.
Українська стала шостою іноземною мовою, що звучатиме в Маунт-Верноні.
Україномовний аудіогід презентували під час робочого візиту до США Президента України Володимира Зеленського та Першої леді Олени Зеленської, повідомили в Офісі Президента.
Читайте також: Бьордвотчинг у Чорнобилі: для туристів облаштують оглядові вежі
Територія садиби складається з історичних будівель, плантацій та садів.
Маєток оточує низка туристичних маршрутів та оглядових майданчиків.
Читайте також: Україна потрапила до топ-20 країн за Всесвітнім рейтингом благодійності
Однією з основних будівель є музей та освітній центр, де можна побачити зброю, одяг і предмети побуту першого Президента США.
Також на території розташована Національна бібліотека імені Фреда В. Сміта, що займається дослідженням життя Джорджа Вашингтона.
Наразі маєток належить Спілці жінок США, яку створила Анна Памела Каннінгем понад 150 років тому задля збереження спадщини маєтку.
Довідка
Метою україномовних гідів є поширення української мови та посилення іміджу країни на міжнародній арені. Сьогодні україномовні аудіогіди працюють у Лондонському Тауері, Версалі, галереї Альбертіна, палаці Долмабахче, Музеї Ваза та інших провідних інституціях світу.
Нагадаємо, в Україні з’явився перший національний гастрономічний гід.
Як ми повідомляли раніше, на залізничному вокзалі в Києві відкрили новий інформаційний центр для туристів.
Усі фото: wikimedia.org; northernvirginiamag.com.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі