Суспільство
У Мелітополі створюють лікарню інтенсивних методів лікування
Мелітопольська міська лікарня №2 поступово перетворюється у лікарню інтенсивних методів лікування. Про це повідомляють у Запорізькій ОДА.
“Це дуже важливий об’єкт для Запорізької області, адже Мелітополь є центром госпітального округу, який, крім міста, включає Приазовський, Мелітопольський, Якимівський і Веселівський райони”, – наголошує голова облдержадміністрації.
Загальна інформація про реконструкцію
Зазначається, що реконструкція медичного закладу, яка виконується в рамках створення єдиної лікарні інтенсивних методів лікування, дозволить поліпшити надання стаціонарної медичної допомоги, удосконалити маршрути пацієнтів і зробити медичні послуги доступнішими для жителів міста і прилеглих районів.
Загальна вартість реконструкції 2-ї міськлікарні в лікарню інтенсивних методів лікування становить близько 27 мільйонів гривень. З них у 2018 році з державного бюджету було виділено 4 мільйони гривень субвенції на соціально-економічний розвиток. Ще 10 мільйонів гривень було виділено у 2019 році з обласного бюджету.
Наразі на об’єкті виконано 40% будівельно-монтажних робіт.
Читайте також: Вінницька дитяча лікарня відкриє оновлене інфекційне відділення
Відкриття яких відділень передбачено?
На першому поверсі лікарні будуть розташовані відділення невідкладної допомоги, анестезіології, реанімації, травматології та приймального покою. На другому – кардіологічне та неврологічне відділення; на третьому – хірургічне відділення; на четвертому – операційне та хірургічне відділення; на п’ятому – травматологічне й операційне відділення з нейрохірургічними ліжками.
Читайте також: У Харківській обласній лікарні з’явилося новітнє обладнання
Реконструкція терапевтичного корпусу 2-ї міськлікарні почалася 16 липня 2018 року.
Результати на сьогодні
У процесі реконструкції здійснюється заміна всіх комунікацій, а також ремонт і закупівля нового обладнання та меблів.
Наразі завершено залиття стяжки, штукатурка стін, облицювання підлоги, заміну вікон, заміну каналізаційних, електричних і теплових мереж. На сьогодні на 45% виконано фарбування 3-го і 5-го поверхів та роботи з облаштування двох пандусів. Триває ремонт 1-го, 2-го і 4-го поверхів, облаштування ще одного пандуса. До листопада 2019 року планується облаштувати вентиляцію, встановити пожежну сигналізацію, замінити двері, виконати фарбування стін і стель.
Раніше повідомлялося, що протягом 2019 року уряд Китаю надасть близько 230 одиниць сучасного медобладнання для лікарень Херсонської, Івано-Франківської, Вінницької, Запорізької та Дніпропетровської областей в межах безоплатної допомоги.
Суспільство
Львівська міська рада пропонує мешканцям екологічно утилізувати новорічні ялинки, передавши їх у притулок «Домівка врятованих тварин».
Про це повідомляє Львівська міська рада.
У притулку перебувають понад 100 кіз, для яких ялинки. Там пояснюють: деревця не лише радують тварин, а й допомагають зекономити на кормі. Важливо, щоб ялинки не мали прикрас чи декору, що можуть зашкодити тваринам: дротиків, дощику, блискіток тощо.
Читати також: КиївЗоо отримав 18 тонн професійного корму від європейських зоопарків
Як і коли приносити ялинки
Притулок приймає дерева щодня з 10:00 до 18:00 за адресою: вулиця Олекси Довбуша, 24.
Нагадаємо, що в Україні створюють єдиний реєстр домашніх тварин.
Фото: Львівської міської ради.
Коментарі
Суспільство
Марина Кондратенко
керівниця ГО «Жінки Лебединщини»
Зрозуміла, що хочу та маю бути корисною
Не уявляла, що таке проєкти, донори та грантові заявки
Здоров’я жінок у селі часто залишається поза увагою
Сусідка не могла піти до гінеколога через проблеми з ногами
Стереотип «ідеш до гінеколога — з тобою щось не так»
Хочемо, аби кожна жінка мала доступ до якісної медицини
Кожна має право на гідне життя і можливість бути почутою
Коментарі
Суспільство
Мобільний аптечний пункт запрацював у Макарівській громаді. 10 січня послугами аптеки могли скористатися жителі селища Кодра та сіл Забуяння і Королівка.
Про це повідомив селищний голова Макарова Вадим Токар.
Особливості роботи аптечного пункту
Жителі громади зможуть купити в мобільній аптеці рецептурні та безрецептурні лікарські засоби. Також у пункті працює програма реімбурсації «Доступні ліки».
Ліки в машині зберігають та перевозять із дотриманням температурного режиму. Мобільна аптека працює з терміналом для безготівкового розрахунку.
Замовити препарати, уточнити вартість або дізнатися більше про роботу пункту можна за телефоном: +38 067 117 80 36.
Графік роботи мобільної аптеки можна переглянути за посиланням.
Нагадаємо, що в Україні запустили онлайн-платформу державної програми протезування.
Фото обкладинки: телеграм-канал Вадима Токара
Коментарі