Суспільство
У Львові встановлюють контейнери для збору опалого листя й органічного сміття
Львів закупив 48 контейнерів для роздільного збору органічних відходів.
Як повідомили у міськраді, ці контейнери обслуговуватиме ЛКП «Львівспецкомунтранс». Відповідне рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету.
“«ЛКП «Зелене місто» передає 48 контейнерів, які ми придбали для вивезення органіки на баланс ЛКП «Львівспецкомунтранс»”, — доповів директор ЛКП «Зелене місто» Святослав Євтушенко.
Зазначимо, у всіх районах Львова триває встановлення контейнерів для збору органічних відходів.
Читайте також: Забиваємо баки: як на Донеччині активісти навчають людей сортувати сміття і заробляти на цьому
Де встановлюють?
Як повідомили у ЛКП «Зелене місто», наразі контейнери встановили вже на 131 локаціях. Переглянути їх розташування можна на карті за посиланням: https://cutt.ly/df8umVI.
Що можна, а що заборонено викидати?
Зокрема, у спеціальні коричневі баки можна викидати такі відходи:
- залишки сирих овочів і фруктів;
- шкаралупу сирих яєць;
- заварку від чаю;
- скошену траву;
- зів’ялі квіти;
- опале листя.
Водночас у контейнер не можна викидати:
- пакети для сміття, кульки, тетрапак тощо;
- тверді побутові відходи.
Окрім того, у межах пілотного проекту, ЛКП «Зелене місто» здійснює безоплатний прийом органіки від мешканців, які привозять її самостійно на компостувальну станцію, що на вул. Пластова, 13. А добриво, яке утворилося, розміщується на компостувальному майданчику, де всі охочі можуть взяти його безкоштовно.
Фото: inlviv.in.ua
Суспільство
Де приберуть незаконну рекламу
- вулиця Миколи Закревського (біля вулиці Рональда Рейгана);
- вулиця Радунська (біля вул. Лісківської).
- вулиця Тулузи (біля парку «Інтернаціональний»);
- вулиця Миколи Ушакова (біля вулиці Прилужної).
Коментарі
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі