Економіка і бізнес
У Львові цьогоріч стартує будівництво пішохідного моста
Цього року у Львові розпочнуть роботи з будівництва пішохідного моста на вул. Головатого — Сулими і шляхопроводу на вул. Шевченка — Ковча. Про це повідомили у прес-службі міської ради.
“У 2019 році у Львові проводитимуть масштабні роботи з капітального ремонту головних магістральних доріг. За інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, серед нових цьогорічних об’єктів — будівництво пішохідного моста на вул. Головатого — вул. Сулими та будівництво шляхопроводу на перехресті вул. Шевченка — вул. Омеляна Ковча”, – йдеться у повідомленні.
Розпочати роботи планують влітку цього року. Зокрема на пішохідному мості на вул. Головатого — Сулими передбачено облаштувати ліфт для маломобільних груп населення. Також тут запланований монтаж металоконструкцій, монтаж опор, прогонової частини та ін. Цей проект вже пройшов експертизу. Замовником робіт є ЛКП «Львівавтодор». За інформацією керівника підприємства, в понеділок, 27 травня, «Львівавтодор» планує оголосити тендер на визначення виконавця робіт. Тут роботи можуть бути закінчені вже цього року. Кошторисна вартість робіт становить більше 9 млн грн.
«Проектна документація для будівництва шляхопроводу на вул. Шевченка — Ковча зараз перебуває в «Укрдержекспертизі». Якщо до середини червня проект пройде експертизу, і нам його повернуть, то приблизно з 25 червня плануємо оголошувати тендер на визначення виконавця робіт. Тоді переможець тендеру буде визначений приблизно до середини липня. Отож вже в кінці липня зможемо розпочати роботи. Цей проект може бути перехідним. Швидше за все, його зможемо завершити, за сприятливих погодних умов, весною наступного року», – додають у міськраді.
Читайте також: На новому мосту до Володимирської гірки встановлюють скляну підлогу
На цьому об’єкті будуть змонтовані опори, зроблена прогонова частина моста, облаштовано дорожнє покриття, встановлено бар’єрне огородження, освітлення, нанесена розмітка, острівці безпеки та ін.
На ці роботи мають 16 млн грн. Однак загальна вартість робіт становить близько 40 млн. грн.
Економіка і бізнес
Масштаб проєкту
- виробництво будівельних і металевих конструкцій;
- виробництво готових металевих виробів і електрообладнання;
- створення машин та іншої техніки;
- альтернативна енергетика;
- науково-технічні розробки;
- інформаційні та телекомунікаційні технології;
- виробництво харчових продуктів.
- звільнення від імпортного ПДВ і мита на обладнання, якщо аналогів в Україні немає;
- 10-річне звільнення від податку на прибуток із реінвестуванням у розвиток;
- можливість отримання пільг за місцевими податками.
Коментарі