Суспільство
У Києві облаштують станції прокату для водних видів спорту
У Києві облаштують муніципальну мережу пунктів прокату спорядження для водних видів спорту. Інвестором став Михайло Петелицький, власник сервісу «Каяк Каное Центр». Про це він повідомив на своїй сторінці, також про це йдеться у відповідному розпорядженні КМДА.
«Станції прокату будуть облаштовані так, щоб була змога проводити суміжні спортивні та рекреаційні заходи, навчання, тренінги на відкритому повітрі. Йога, кросфіт, художні студії – радий залученню», – пише Петелицький.
Він додає, що пункти стануть рекреаційними зонами міста, тому там не буде алкоголю, кальянів та мангалів.
Читайте також: Київський зоопарк стане простором без кліток для тварин
Інвестор розповів, що всі пункти будуть інклюзивними, а відвідувачів з інвалідністю опорно-рухового апарату прокат обслуговуватиме безкоштовно. Петелицький також планує відкрити школи/секції для юнацтва, в рамках яких можна буде безкоштовно проводити групові еко-прогулянки на спорядженні пункту.
Такі пункти зведуть у п’яти районах: Голосіївському, Дарницькому, Деснянському, Дніпровському та Оболонському.
Адреси пунктів прокату:
- у Дніпровському районі – Дніпровська набережна та Долобецький острів;
- у Деснянському районі – проспект Генерала Ватутіна;
- у Дарницькому районі – вулиця Колекторна, біля озера Тягле; вулиця 55-а Садова, біля ділянки 183 (озеро Мартишів); вулиця Малоземельна, біля ділянки 13-Б (Південний міст);
- в Оболонському районі вулиці Прирічна, 5, та Прирічна, 25;
- у Голосіївському районі вулиця Набережно-Корчуватська.
Інвестор зазначив, що три центри працюватимуть на місці існуючих у Гідропарку, Славутичі та Оболоні (на пляжі «Наталка»).
Суспільство
Що пропонує новий McDonald’s
Коментарі
Суспільство
Учасники ініціативи
Благодійний збір
Довідка
Коментарі
Суспільство
Аліна Шаповал
наставниця дітей, позбавлених батьківського піклування
Почула про наставництво і зрозуміла, що це моє
Я часто їздила в дитбудинок на свято Миколая — традиційно з іграшками та солодкими пакунками. Але засумнівалася, чи цукерки — це єдиний спосіб їх підтримати?
Чому наставництво краще за цукерки
Коли волонтери приходять до дітей, вони дуже швидко звикають, охоче обіймаються, розповідають історії. А потім люди їдуть, і дитина знову відчуває себе покинутою.
Хочу, щоб дитина стала собі опорою
Зрозуміла, що деколи треба прийняти позицію такого собі спостерігача — не втручатися в чужий досвід чи нав’язувати думку, а підтримувати людину.
Пам’ятаю, тоді прийшла до своєї старшої наставної, і вони якраз сиділи в укритті — почалася тривога. Дитбудинок збиралися евакуювати за кордон, тож я принесла смаколиків у дорогу. Тоді й побачила цю дівчинку — і вона мені так сподобалася! Така відкрита, харизматична. Мені хотілося зробити для неї щось хороше, тож за пів року я стала її наставницею.
Дитині потрібна людина, вона хоче мати друга.
Як стати наставником чи наставницею для дитини з інтернату
- Звернутися до центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді там, де ви живете, або ж до організацій, які працюють з наставництвом — наприклад, до Асоціації Наставництва для дітей та молоді.
- З вами проведуть співбесіду, після цього можна збирати документи: медичні довідки, довідку про відсутність судимості тощо.
- Треба буде пройти спеціальне навчання, щоб дізнатися особливості вікової психології та як комунікувати з дітьми.
- Обрати собі наставного чи наставну, переглянувши анкети дітей. Познайомитися з обраною дитиною та переконатися, що й дитина не проти вас як наставника.
- Тільки після цього з вами укладають договір на надання послуг наставництва. І так ви можете починати своє волонтерство!
Коментарі