Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
ArticleImages 447 Kyiv Pasazhyrskyi ArticleImages 447 Kyiv Pasazhyrskyi

Суспільство

У Києві на Центральному залізничному вокзалі впорядкували парковку

Опубліковано

На Центральному залізничному вокзалі в Києві паркування обмежили делінеаторами. Про це повідомляє Центр організації дорожнього руху.

Сьогодні спеціалісти підприємств «Центр організації дорожнього руху» встановили дорожні віхи для унеможливлення несанкціонованого паркування автотранспорту на напрямних острівцях біля Центрального вокзалу залізничної станції «Київ-Пасажирський».

Також відокремили першу смугу руху біля входу у Центральний вокзал для забезпечення безперешкодної швидкої висадки пасажирів з приватних автомобілів, а перед пішохідним переходом через перший проїзд встановлюється пристрій примусового зниження швидкості «лежачий поліцейський».

“Ми продовжуємо практику встановлення дорожніх віх, що довели свою ефективність для впорядкування дорожнього руху в Києві, – зазначив Віктор Черній, директор КП «Центр організації дорожнього руху». – Залізничний вокзал – місце великого скупчення як автомобілів, так і пішоходів, тож нагальним питанням стало впорядкування руху транспорту, аби підвищити безпеку дорожнього руху, в тому числі для пішоходів. На вокзалі всі поспішають – а такі обмеження підвищать оглядовість площі і дозволять уникнути неприємних ситуацій”.

Читайте також: У Києві знайшли спосіб боротьби зі стихійними парковками

Зазначимо, спеціалісти КП «Центр організації дорожнього руху» встановили дорожні віхи на низці локацій у місті з метою унеможливлення паркування. Зокрема, на площах Бессарабській, Перемоги, Льва Толстого, Поштовій було відокремлено напрямні острівці, на вулицях Покровській та Хорива – для забезпечення руху транспорту по двом смугам, а біля різноманітних установ – Генеральної прокуратури, Національного експоцентру, палацу «Україна» та інших – для забезпечення безперешкодного роз’їзду зустрічного транспорту.

Коментарі

Суспільство

Дитячий будинок сімейного типу з Донеччини отримав новий дім на Київщині (ФОТО)

Опубліковано

Нове помешкання отримала родина Катерини і Олексія Тарусіних. У ньому житимуть десять дітей віком від 4 до 16 років.

Про це повідомив очільник Київської ОВА Руслан Кравченко

Родина переїхала на Київщину після того, як евакуювалася з Донеччини через обстріли російської армії. У новому будинку є просторі кімнати, сучасна кухня, дитячі ігрові зони тощо. Помешкання придбали коштом субвенції з державного бюджету.

Читайте також: На Київщині працюватиме модульна благодійна пекарня (ФОТО)

«Щиро вітаю родину Тарусіних з цією важливою подією! Нехай новий будинок стане місцем, де пануватиме любов та гармонія, а для дітей — справжнім домом, де вони зможуть відчути себе по-справжньому щасливими. Вдячний таким родинам, які відкрили свої серця та дім для дітей, що потребують любові й турботи. Ви — приклад людяності та сили духу!» — написав Руслан Кравченко.

Нагадаємо, що у Богданівці на Київщині відкрили перший тимчасовий освітній простір.

Фото: фейсбук-сторінка Руслана Кравченка

Коментарі

Читати далі

Суспільство

У Запоріжжі вперше провели унікальну операцію зі стентування аорти

Опубліковано

У Запорізькій обласній клінічній лікарні вперше виконали стентування грудного відділу аорти — складне малоінвазивне хірургічне втручання, яке замінило традиційну відкриту операцію із розрізом грудної клітки.

Про це повідомили в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова.

Як це було

Операцію провели спільно з ендоваскулярним кардіохірургом Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова. Над пацієнтом працювала злагоджена команда з трьох відділень лікарні: інтервенційної кардіології та рентгенангіографії, судинної хірургії та кардіохірургії.

Читати також: У Києві відкрили сучасний реабілітаційний центр для важкопоранених військових (ФОТО)

Пацієнтом став 49-річний чоловік із посттравматичною аневризмою аорти, яка виникла після автокатастрофи у 2007 році. Ця патологія — «бомба сповільненої дії», здатна спричинити миттєву смерть у разі розриву. Аневризму виявили випадково, оскільки явних симптомів чоловік не мав.

Під час операції лікарі закрили уражену ділянку аорти спеціальним стентграфтом — внутрішнім каркасом, що стабілізує судину. Методика дозволяє уникнути значного травмування та пришвидшити відновлення пацієнта.

Нагадаємо, що до київської лікарні під’єднали дві мобільні котельні (ФОТО).

Фото: Запорізька обласна клінічна лікарня.

Коментарі

Читати далі

Суспільство

У Києві капітально відремонтують «Парк пам’яті» та крематорій

Опубліковано

На території Київського міського крематорію та меморіального комплексу «Парк пам’яті» проведуть масштабний ремонт, реконструкцію та реставрацію. Головний акцент — на впорядкуванні зон, де проводять поховання українських військовослужбовців.

Про це повідомили у КМДА.

Що оновлять

  • Ритуальні корпуси крематорію;
  • обладнання та адміністративний корпус;
  • елементи благоустрою, зокрема паркову зону.

Проєкт передбачає також ремонт фасадів, гідроізоляцію, відновлення оздоблення стін і стель, захист бетонних конструкцій. Для зручності маломобільних груп облаштують пандуси та антиковзні підлоги.

Реставраційні роботи планують розпочати навесні. Проєкт уже отримав погодження Департаменту охорони культурної спадщини.

Читати також: На Київщині понад 20 тисяч об’єктів повернули до життя

Про комплекс

«Парк пам’яті» — архітектурно-містобудівний ансамбль із залами прощання, крематорієм, адміністративною будівлею, колумбарієм, парком і Стіною Пам’яті. Комплекс розташований поруч із Байковим кладовищем — пам’яткою національного значення.

За словами фахівців, через 50 років безперервної експлуатації комплекс перебуває в неналежному стані. Корозія конструкцій та зношеність обладнання вимагають термінового втручання.

Нагадаємо, що у Києві комунальники розчищають русло річки Либідь.

Фото: guide.kyivcity.gov.ua.

Коментарі

Читати далі

Шопочитати

Культура4 дні тому

Забуте ремесло: як родина на Львівщині відновлює різдвяні зірки

Надлітає сніг, на вулиці ніч, і серед мороку світиться єдине віконце майстерні в селі Дубляни...

Суспільство2 тижні тому

Замість цукерок на свята — турбота. Досвід волонтерки, що у 24 роки стала наставницею дитини з інтернату

В окремій кімнаті у львівському інтернаті особлива атмосфера — у різнокольорових чашках заварений чай, а...

Суспільство3 тижні тому

«Я створюю затишок для ВПО»: кримка робить безкоштовні ремонти в старих будинках

Переселенці змушені полишити все: рідні стіни, улюблену подушку, теплий плед, який так довго дарував відчуття...

Освіта3 тижні тому

Як бухгалтерка й інженерка стали креативницями: ці жінки встигають і дітей виховувати, і професію змінювати

Олена за спеціальністю бухгалтерка, а Тетяна 11 років пропрацювала інженеркою на будівництві. Кожна з них...