Суспільство
У Києві на Бессарабці стартував пілот «розумної» системи паркування
В українській столиці в районі Бессарабського ринку стартував 60-денний пілотний проект із впровадження автоматизованої системи організації паркувального простору.
Про це інформує пресслужба КМДА.
Зазначається, що за підсумками буде зроблено фінальний звіт та подальша карта встановлення і впровадження системи у всьому центрі Києва (на першому етапі).
За інформацією, департаменти транспортної інфраструктури та інформаційно-комунікаційних технологій КМДА підписали меморандум з представниками американської компанії MPS у Східній Європі – ізраїльською компанією LAMED про старт пілотного проекту із впровадження автоматизованої системи організації паркувального простору в місті Київ.
Як працюватиме
Компанії MPS та Lamed запропонували автоматизовану систему паркування з функціоналом системи безпечного міста, яка автоматично:
- рекомендує локації паркування;
- отримує плату за паркування;
- повідомляє про порушення;
- мінімізує випадки порушення паркування;
- 24/7 контролює паркувальний простір.
Для Києва безкоштовно
Проведення дослідження для впровадження та налаштування системи за проектом ізраїльської компаній буде безкоштовним для столиці.
Читайте також: У Києві встановлять першу автоматичну парковку: яку і де
Повідомляється, що модель та концепція співробітництва повністю інвестиційна з боку міжнародних партнерів. Партнери будуть встановлювати всю систему повністю за свій рахунок. Модель полягатиме в тому, що компанія та КМДА ділитимуть прибуток від роботи даної системи. З боку міста нуль інвестицій, лише прибуток.
Автоматизована система
Відомо, що система зчитуватиме номери машин на паркувальних майданчиках. Далі через додаток чи автоматично система буде зчитувати оплату.
Таким же чином камера буде фіксувати порушників та тих, хто не заплатив за паркування, і надсилатиме їм штрафи, попередньо все фіксуючи тими технологічними рішеннями, що будуть запроваджені.
Довідка
Компанія Afcon Holdings Group є розробником системи автоматизації управління парковками. Компанія впровадила технології розпізнавання номерного знаку та автоматичної оплати стоянки.
Найбільш відомі продукти компанії – система TIBA Parking, а також більш ніж 30 світових зареєстрованих патентів у сфері систем відеонагляду, паркування та «розумного» міста.
Читайте також: Відтепер парковку в Києві можна оплатити погодинно в мобільному додатку
Автоматизовану систему паркування компанії використовують у більш ніж 50 містах Ізраїлю та США.
Нагадаємо, в аеропорту «Бориспіль» працюватимуть інспектори з паркування.
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям.
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів.
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі