Суспільство
У КПІ відкрили першу в Україні віртуальну лабораторію
У КПІ імені Ігоря Сікорського відкрили першу в Україні ексклюзивну лабораторію проєктування сучасних аналогових схем на загальну суму 600 тисяч гривень.
Про це повідомили у пресслужбі освітнього закладу.
Зазначається, що обладнання та програмне забезпечення надали університету компанії TowerJazz (Ізраїль) та Cadence Design Systems (США).
Можливості лабораторії
У новій лабораторії студенти освоюватимуть принципи і технології проєктування наночипів, що можуть бути використані в електронних приладах і системах найрізноманітнішого призначення.
Окрім того, можна буде залучати студентів до співпраці з компаніями, що працюють у галузі, та спільно з ними реалізовувати науково-дослідні та конструкторські проєкти.
А успішні розробки київських політехніків компанія TowerJazz, яка має підприємства в Ізраїлі, Сполучених Штатах та Японії, планує доводити до втілення у реальних інтегральних мікро- та наносхемах.
Як повідомив виконавчий директор TowerJazz Рассел Еллвангер, проходити підготовку на цьому обладнанні зможуть студенти всіх рівнів – від майбутніх бакалаврів і магістрів до тих, хто готується до захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії.
Тож майбутні фахівці зі студентської лави зможуть брати участь у повному циклі процесу розробки таких схем аж до виробництва готового продукту.
Хто навчатиме
Щоправда, їх для цього ще потрібно підготувати. І займатимуться цим троє викладачів факультету електроніки, які пройшли відповідну підготовку й усі рівні тестування он-лайн.
Відомо, що таких сертифікованих лабораторій, яку тепер має КПІ імені Ігоря Сікорського, в Європі всього три.
Читайте також: Школа в автобусі: як RoboBus навчає дітей робототехніці
У планах розширення можливостей лабораторії для дуже зацікавлених студентів і наступної організації для них проходження інтернатури в Ізраїлі.
Довідка
Cadence Design Systems – одна з найбільших у світі компаній, які працюють у сфері розробки програмного забезпечення для автоматизації проектування електронних пристроїв (англ. EDA) та надання відповідних інженерних послуг.
Продукція компанії використовується в сегментах мобільного зв’язку, хмарних технологій, автомобільної промисловості, в аерокосмічній галузі, в інтернеті речей тощо. Штаб-квартира компанії міститься у Кремнієвій долині (Сан-Хосе, Каліфорнія, США).
Читайте також: П’ять українських бізнес-шкіл, де вас навчать вести бізнес з нуля
TowerJazz – світовий лідер у своїй галузі. Виробляє інтегральні аналогові схеми нового покоління (ІС) для ринків, що зростають, – автомобільного промислового, медичного, аерокосмічного, оборонного тощо.
Завдяки виробничим потужностям, розташованим у різних країнах, компанія забезпечує високу якість продукції та має гнучкі виробничі можливості, тож має змогу пропонувати своїм клієнтам широкий спектр передових аналогових технологій технологій, розроблених відповідно до їхніх вимог, а а також універсальні рішення для виробництва ІС.
Нагадаємо, у Львові стартує будівництво ІТ-парку.
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі