Технології
У Харкові почали виготовляти нову модернізацію танка Т-64
У Харкові розпочали виготовлення зразка нової модернізації основного бойового танку української армії – Т-64.
Про це пише Український мілітарний портал.
За інформацією, цей етап робіт розпочався 1 грудня 2020 року на Державному підприємстві «Харківське конструкторське бюро з машинобудування».
На підприємстві вже підготували корпус, який будуть доопрацьовувати за програмою модернізації Т-64 під шифром «Краб».
«Корпус доопрацьовуватиметься. У нього встановлять потужнішу силову установку, двигун потужністю 1000 кінських сил, та інші системи і вузли. Проводитиметься модернізація для підвищення вогневої потужності. На башті встановлять нові приціли денного і нічного бачення як у навідника, так і у командира», – розповів генконструктор підприємства Володимир Жадан.
Як раніше розповідав заступник міністра оборони Олександр Миронюк, завершити цей етап робіт по модернізації танку мають наприкінці 2021 початку 2022 року, після чого він буде переданий до Збройних Сил України на випробування для підтвердження досягнення вимог поставлених Міністерством оборони України.
Читайте також: Своя Швейцарія у дворі — як одесит започаткував школу добросусідства
Візуально модернізований по темі «Краб» основний бойовий танк Т-64 майже не буде різнитися від радянського зразка. Зараз наймасовішим танком Збройних Сил України залишається танк Т-64 розроблений у Радянському Союзі, вже після відновлення Незалежності в Україні взялись за його модернізацію, найбільш відома – Т-64 «Булат».
На оновленому танку також замінили силову установку, покращили захист і встановили нові приціли. Проте досвід бойових дій з відсічі російської агресії на Донбасі показав, що питома потужність танку не достатня, а нові блоки динамічного захисту важко обслуговувати у польових умовах.
Саме тому українські конструктори повернулись до танку Т-64БВ, де у 2017 році замінили приціли на нові тепловізійні, радіостанції, які тепер можуть працювати на дальність у 70 км, а також встановили прилади навігації.
Читайте також: Еко-ялинки, дерев’яні вертепи та льняні скатертини: 8 українських брендів декору до Нового року
Така модернізація танку Т-64БВ дозволила вивести на новий рівень оперативно-тактичне управління підрозділом під час бою за значно розширити можливість роботи екіпажу, який тепер за наявності нових опцій може визначати цілі в незалежності від стану доби, передавати їх на командний пункт з прив’язкою до координат та подальшого прийняття рішення центром управління операцією.
Нагадаємо, українське підприємство презентувало дві надпотужні великокаліберні гвинтівки.
Як ми повідомляли раніше, суднобудівний завод “Океан” будуватиме корвети для ВМС України.
Усі фото: mil.in.ua.
Технології
Перевантаження інтернету
Коментарі
Технології
Про нову розробку
Деталі
Коментарі
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Коментарі